BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca, 10. emelet

+ 17 kép 1/20
63 800 000 Ft63.8 M Ft 1 250 980 Ft/m2
2 szoba
51 m²
10. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 435
Bujáki József
Diamond Ingatlaniroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Rákoskeresztúr és Madárdomb városrész találkozásánál ajánlok figyelmébe egy panelprogram keretében felújított ház 10. emeletén található, újszerű állapotban lévő, városi panorámával rendelkező eladó lakást.
A keleti fekvésű ingatlan esztétikailag és műszakilag 2020-ban teljes körű felújításon ment keresztül. A vízhálózat felújítása 2025-ben megtörtént. Beépített konyha bútor, Új nyílászárók, redőny, szúnyogháló mind emeli a lakás komfort érzetét.
A fűtés egyedi mérőórákkal felszerelt távfűtés biztosítja. (5800 Ft/ hó fűtés átalány)
A ház tetőszerkezete szintén felújításon esett át.
A lakásban található bútorok megegyezés tárgyát képezik.
A lakás fénypontja a városi panorámával rendelkező 4 m2-es erkély.
Közlekedés szempontjából Örs Vezér tér tömegközlekedési járművel 20 perc alatt elérhető.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom hívását a hét bÁrmEly napján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákoskeresztúr m² ár
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1251 e Ft
574 e Ft -118%
1135 e Ft -10%
1126 e Ft -11%
Ennek az ára
Rákoskeresztúr átlagár
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.8 M Ft m Ft
27.7 m Ft -131%
57 m Ft -12%
127.8 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft