Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
80 900 000 Ft80.9 M Ft 1 326 230 Ft/m2
3 szoba
61 m²
5. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Gút Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Képzeld el a reggeleket, amikor nyugodtan készülődik a család, a gyerekeknek megvan a saját szobájuk, és mindenki tudja, kényelmesen van helye.
Budapest XV. kerületének egyik legkedveltebb részén, Rákospalotán kínálok eladásra egy 61 m²-es, 3 szobás, V.emeleti lakást, amely ideális választás családok számára.
A társasház szigetelt, panelprogramos és új liftek vannak benne.

A lakás jó állapotú, így nem kell hónapokig felújítással bajlódni – ide tényleg csak beköltözni kell. A világos, tágas nappali a közös pillanatok természetes központja lehet: családi vacsorák, közös filmnézések, vendégek fogadása. A jól átgondolt beépített szekrények segítenek rendet tartani, hogy a mindennapok gördülékenyek legyenek.

A 3 m²-es erkély tökéletes egy reggeli kávéhoz vagy egy csendes délutáni pihenőhöz, miközben a környék nyugodt, biztonságos hangulatát élvezed. A távfűtés és klíma minden évszakban komfortot biztosít, a biztonsági ajtó és a tehermentes ingatlan pedig valódi nyugalmat ad.

A környék igazi családbarát választás:
– kiváló közlekedés, gyors eljutás a város bármely pontjára
– iskolák, óvodák, boltok, szolgáltatások karnyújtásnyira
– csendes, rendezett környezet

Az ingatlan akadálymentesített, kisállattal is költözhető, így a család minden tagja – két- vagy négylábú – otthon érezheti magát.

Ez nem csak egy lakás. Ez egy biztonságos, élhető otthon, ahol a család valóban együtt lehet.
Ha szeretnéd személyesen is megnézni, vagy kérdésed van a vásárlással kapcsolatban, keress bizalommal – szívesen segítek megtalálni az új otthonotokat.

Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1326 e Ft
1184 e Ft -12%
1233 e Ft -8%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
80.9 M Ft m Ft
73.2 m Ft -11%
75.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület, Újpalota, Kőrakás park
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
29 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.49 M Ft
2 + 2 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

144.99 M Ft
4 szoba
150 m²
XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

53.8 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

160.5 M Ft
4 szoba
131 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

174.9 M Ft
4 szoba
130 m²
XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
4 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület