River Life

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
85 500 000 Ft85.5 M Ft 1 257 353 Ft/m2
3 szoba
68 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 877
Marton Olivér
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Újlipótváros egyik legjobb panelházában, parkra néző, napfényes 3 szobás lakás eladó a Pannónia utcában
Budapest XIII. kerületének egyik legkeresettebb részén, Újlipótvárosban, a Pannónia utcában kínálunk megvételre egy kivételes adottságú, 68 m²-es, 3 szobás, 1. emeleti lakást, 4 m²-es erkéllyel.
Az ingatlan rendezett, panelprogramos házban található, új nyílászárókkal, távfűtéssel és egyedi mérésű fűtéssel rendelkezik. A lakás csendes, parkra néző, zöld környezetben helyezkedik el, miközben Újlipótváros teljes infrastruktúrája néhány perc alatt elérhető.
A lakás főbb jellemzői:

68 m² alapterület

3 külön nyíló szoba

4 m²-es erkély

1. emelet

Kiváló elrendezés, ritka lehetőség

A lakás egyik legnagyobb előnye a rendkívül jó beosztás: a 3 külön nyíló szoba ideális családoknak, pároknak, home office kialakításához vagy akár befektetési célra is. A terek jól alakíthatók, a világos helyiségek és a kedvező tájolás pedig kifejezetten kellemes lakóteret biztosítanak.
A parkra néző erkély és a zöld környezet ritka érték Újlipótvárosban, különösen ilyen csendes fekvés mellett.
Az egyik legjobb lokáció a XIII. kerületben

kiváló közlekedés

Minden elérhető néhány perc sétával, miközben a lakás nyugodt, zöld környezetre néz.
Kiváló befektetés és értékálló választás
Az ingatlan lokációja, jó alaprajza, 3 szobás kialakítása, panelprogramos háza és parkra néző fekvése miatt hosszú távon is kiemelkedő értéket képvisel. Felújítás után prémium kategóriás városi otthon alakítható ki belőle Újlipótváros egyik legjobb részén.
Ideális választás:

saját otthonnak,

családoknak,

befektetésnek,

prémium bérbeadásra,

hosszú távú értékmegőrzésre.

Kérdéseivel kérem keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1257 e Ft
1455 e Ft 14%
1233 e Ft -2%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.5 M Ft m Ft
87.5 m Ft 2%
75.3 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

58 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Váci út
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.99 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
80 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

159.9 M Ft
3 szoba
81 m²