River Life

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér, 5. emelet

+ 11 kép 1/14
91 000 000 Ft91 M Ft 1 358 209 Ft/m2
3 szoba
67 m²
5. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kerdy Szilvia
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó a 13. kerület egyik kedvelt részén egy világos, erkélyes panellakás, amely minden szempontból kényelmes otthon lehet új tulajdonosának.
A lakás elosztása rendkívül praktikus: a tágas nappali mellett két külön nyíló hálószoba található, így ideális választás lehet családok számára, de akár fiatal pároknak vagy befektetésnek is tökéletes.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a természetes fény – a lakás ami barátságos, otthonos hangulatot teremt.
Egy kényelmes méretű erkély vár, ahol egy kávé vagy esti beszélgetés is igazi kikapcsolódás lehet. A komfortot tovább növeli a klíma, amely nyáron is biztosítja a kellemes hőmérsékletet.

A környék ellátottsága kiváló, minden megtalálható a közelben, amire a mindennapokban szükség lehet, a közlekedés pedig gyors és egyszerű a város bármely pontja felé.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1358 e Ft
1526 e Ft 11%
1455 e Ft 7%
1233 e Ft -10%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
91 M Ft m Ft
86.4 m Ft -5%
87.5 m Ft -4%
75.3 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

72.2 M Ft
2 szoba
50 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

67.9 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

122.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

94 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület, Tatai utca