City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
48 990 000 Ft48.99 M Ft 1 484 545 Ft/m2
1 szoba
33 m²
4. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Sziklai Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

LOKÁCIÓ:
-a lakás a VIII. kerületben, a Práter utcában található
-nagyon közel a Semmelweiss Egyetem, Semmelweiss Klinikák, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Nemzeti Közszolgálati Egyetem, ELTE Füvészkert, Corvin negyed, üzletek, iskolák, sportolási lehetőségek, minden megtalálható, ami a mindennapi élethez és kikapcsolódáshoz szükséges
-a közlekedés kitűnő, metró állomás, buszmegállók karnyújtásnyira

A HÁZ:
-kényelmes méretű személylift és teherlift
-zárt lépcsőház
-csendes, rendezett lakóközösség, rendezett anyagi helyzetű
-akadálymentesített, kamerákkal védett

A LAKÁS:
-4. emeleti, világos garzon
-átlagos állapotú, 33 m2-es lakás, beépített erkélyű, ez rá is lett vezetve a tulajdoni lapra
-cserélt hőszigetelt fa ablakos
-keleti tájolású
-körbefűtött, mindenhonnan szomszédok veszik körül
-távfűtéses, egyedi méréssel, vízórás
-a lakás nagyon jó beosztású, élhető terekkel rendelkezik
-a bútorok alku tárgyai lehetnek, a konyhabútor az árban
-tehermentes, azonnal birtokba vehető

AJÁNLOTT HASZNOSÍTÁSI CÉLOK:
-tökéletes választás fiataloknak, első lakásként, de ajánlom idősebbeknek is, akik egy kiváló állapotú lakásban, nyugodt környezetben, kényelemben szeretnének élni.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1485 e Ft
1013 e Ft -47%
1516 e Ft 2%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
48.99 M Ft m Ft
30.8 m Ft -59%
54.1 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VIII. kerület, Szigony utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

64.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás