Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca, 10. emelet

+ 11 kép 1/14
75 900 000 Ft75.9 M Ft 1 185 938 Ft/m2
3 szoba
64 m²
10. emelet
építés éve:1972

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 373
Robing Ingatlan Csoport
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Pár perc távolságra a körúttól, néhány éve panelprogram felújításon átesett, szigetelt társasház 10. emeletén található az ingatlan.
64nm-es, praktikus elosztásának köszönhetően megtalálható benne egy tágas nappali, 2 külön hálószoba, egy nagy előszoba beépített szekrényekkel, ablakos konyha-étkező, valamint külön fürdő-wc.
Műszakilag és esztétikailag jó állapotú, a nyílászárók cserélve lettek, ahogy a fűtőtestek is, modernizálták a konyhát és a fürdőt, új laminált padló van a szobákban, illetve pár éve festve lett.
A szobákban klíma rendszer van beépítve.
Tájolásának köszönhetően helyiségei egész nap világosa, valamint kellemes kilátással rendelkeznek a város több pontja fele is.
Közös költsége 13000ft, a teljes rezsi 32000ft-ra tehető.
Kiváló lokációjának köszönhetően, mondhatni a környéken minden megtalálható, közért, piac, rendelő, iskolák, óvoda, pár sarok távolságra fellelhető, ahogy számos tömegközlekedési eszköz is.
Az ingatlan megtekintése rugalmas, gyorsan költözhető.
Bármely korosztálynak ajánlom.
FELMERÜLŐ KÉRDÉS ESETÉN VÁROM HÍVÁSÁT

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1186 e Ft
990 e Ft -20%
1226 e Ft 3%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.9 M Ft m Ft
64.7 m Ft -17%
74.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
VIII. kerület, Szigony utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

84.99 M Ft
4 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

64.8 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nap utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

84.99 M Ft
4 szoba
66 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület, Szigony utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás