City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, VIII. kerület, Baross utca-Losonci negyed, 10. emelet

+ 11 kép 1/14
76 000 000 Ft76 M Ft 1 187 500 Ft/m2
3 szoba
64 m²
10. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 868
Kenyó Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Baross utcában panelprogramos társasházban 64 nm-es 3 szobás, erkélyes lakás eladó

A 10. emeleten helyezkedik el a lakás, így rendkívül világos. Beosztása kiváló: erkélyes, légkondis 20 nm-es nappali, onnan nyíló 13,5 nm-es hálószoba, előszoba, konyha, fürdőszoba, WC és egy külön nyíló 13,5 nm-es hálószoba.
Az előszobában kamraszekrény is helyet kapott. Biztonsági bejárati ajtó, műanyag ablakok, új radiátorok. A szobák laminált parkettásak a többi helyiség padlólapos.

Losonci negyedben, parkos környezetben helyezkedik el a ház, környezetében óvoda, iskola, orvosi rendelő, állatorvos, patika, játszótér, számos kereskedelmi egység megtalálható. Troli, buszok a közvetlen közelben, József körút 2 megálló.

Fűtés: távfűtés. Közös ktsg.: 13 e Ft/hó. Rezsi átlag 15-20 e Ft/hó.

Ár: 76 M Ft.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1188 e Ft
990 e Ft -20%
1233 e Ft 4%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
76 M Ft m Ft
64.7 m Ft -17%
75.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Baross utca-Losonci negyed, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

50 M Ft
1 szoba
30 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület, Práter utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca