River Life

Eladó panellakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Haller utca, 7. emelet

+ 15 kép 1/18
75 000 000 Ft75 M Ft 1 102 941 Ft/m2
3 szoba
68 m²
7. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Közmű: Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Landhaus Ungarn-Lux Cecília
Landhaus Ungarn-Lux Cecília

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

PANORÁMÁS, ERKÉLYES 3 SZOBÁS LAKÁS TELJES BERENDEZÉSSEL – HALLER UTCA
Budapest IX. kerületében, a Haller utcában kínálunk megvételre egy 68 m²-es, nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakást egy rendezett, liftes panelház 7. emeletén.
A lakás két irányba tájolt, így világos és jól átszellőztethető. A nappaliból nyíló erkélyről nyitott városi panoráma tárul elénk. Az elosztás praktikus: nappali, két külön nyíló hálószoba, konyha, előszoba, fürdőszoba és külön WC található benne.
Az ingatlan jó állapotú, műanyag nyílászárókkal rendelkezik, fűtése távfűtés egyedi méréssel történik, valamint klímaberendezéssel is felszerelt.
A lakás a képeken látható teljes berendezéssel együtt kerül értékesítésre, amely a vételár részét képezi. Ennek köszönhetően az ingatlan akár azonnal költözhető vagy befektetési célra azonnal kiadható.
A társasház rendezett, lifttel ellátott, a lakóközösség kulturált.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben található a Nagyvárad tér, az M3 metró, villamos- és buszmegállók, valamint a Semmelweis Egyetem klinikái és több egyetemi épület is könnyen elérhető. Boltok, szolgáltatások és parkok szintén a közelben.
Az ingatlan elhelyezkedése és elosztása miatt családok számára ideális otthon, ugyanakkor befektetésnek is kiváló választás, hiszen a környéken a lakások könnyen és stabilan kiadhatók.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 04. 24.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1103 e Ft
1186 e Ft 7%
1233 e Ft 11%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
75 M Ft m Ft
78.1 m Ft 4%
75.3 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Haller utca, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

68.9 M Ft
2 szoba
49 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
IX. kerület, Ferencváros, Csengettyű utca
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
61 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

79 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

75.794 M Ft
3 szoba
55 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft