Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 298 000 Ft/m2
3 szoba
50 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Angéla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Világos, 1+2 szobás, erkélyes lakás Békásmegyeren – rendezett panelprogramos társasházban

Békásmegyeren, egy jól karbantartott, panelprogramon átesett 10 emeletes társasház 1. emeletén kínáljuk ezt az 50 m²-es, 1+2 külön nyíló szobás, világos lakást, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is.

A lakás déli tájolásának köszönhetően egész nap világos, a 4 m²-es erkély pedig kellemes kinti pihenőteret biztosít.

A LAKÁS JELLEMZŐI
-50 m² alapterület
-1+2 külön nyíló szoba
-emeleti elhelyezkedés
-4 m²-es erkély
-déli tájolás, világos lakótér
-jó állapotú ingatlan
-kiváló, praktikus elosztás
-egyedi mérés villany és vízfogyasztás alapján
-felújított, biztonságos villamos hálózat
-távfűtés egyedi mérővel
-jó állapotú hideg–meleg burkolatok
-dupla üvegezésű műanyag nyílászárók
-alacsony fenntartási költségek
-1/1 tulajdon, tehermentes
-akár azonnal költözhető

KÖLTSÉGEK
-közös költség: 17.500 Ft/hó (megtakarítási alappal)
-panelprogram díja: 20.147 Ft/hó

A TÁRSASHÁZRÓL
-1980-ban épült, 10 emeletes panelépület
-akadálymentesített
-felújított liftek (4 és 6 személyes)
-15 cm külső hőszigetelés
-rendezett, tiszta lépcsőház és környezet
-nyugodt lakóközösség
-stabil pénzügyi háttér, megtakarítási alap

EXTRÁK
-közös, ~10 m²-es tároló
-panelprogramos, korszerűsített épület
-alacsony rezsi
-könnyen kiadható, befektetésre is alkalmas

KÖRNYÉK ÉS KÖZLEKEDÉS

Békásmegyer egy jól ellátott, családbarát városrész, ahol minden fontos szolgáltatás elérhető a közelben:

boltok, piac, gyógyszertár
iskolák, óvodák, játszóterek
Békásmegyeri piac és Heltai Bank Center pár perc sétára

Kiváló közlekedés:

buszok: 34, 134, 204, 296
éjszakai járatok: 934, 960

MIÉRT ÉRDEMES MEGNÉZNI?
-jól alakítható, 3 külön szobás elrendezés
-világos, déli fekvés
-alacsony fenntartási költségek
-rendezett panelprogramos társasház
-kiváló befektetési lehetőség
-azonnal költözhető állapot

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik egy élhető, jól kihasználható, hosszú távon is értékálló otthont keresnek Békásmegyeren.

Jöjjön el, nézze meg, és tegyen ajánlatot!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1298 e Ft
1251 e Ft -4%
1229 e Ft -6%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
77.5 m Ft 16%
74.9 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

87.5 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
61 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
2 szoba
52 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

174.9 M Ft
5 szoba
210 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Meder utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

121 M Ft
1 szoba
0 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

137.9 M Ft
6 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
33 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
III. kerület, Testvérhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület, Kelenföld, Badacsonyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
57 m²
V. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, V. kerület

58 M Ft
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

113 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó panellakás