City Pearl

Eladó nyaraló
Balatonfenyves, 4. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
680 000 000 Ft680 M Ft 5 964 912 Ft/m2
4 szoba
114 m²
4. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 633
Kercza Henrietta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Balaton déli part, Balatonfenyves panorámás vízparti társasházi lakás eladó. Az új építésű, liftes társasházban 29 lakóegység épül, földszint, 3 emelet, plusz penthouse-szint kialakításával. Geotermikus energiával, hőszivattyúval, megújuló energiával, a legkorszerűbb építészeti megoldásokkal, modern arculattal, változatos alaprajzokkal tervezett. Minden lakáshoz erkély/terasz kapcsolódik a Balatonra tájoltan. A déli part egyik legszebb panorámája tárul elénk az északi part tanúhegyeivel, Badacsonnyal a fonyódi kilátóhegyig. A földszinten vendéglátó egység és wellness áll rendelkezésre a lakók kényelmére, magas színvonalon való kiszolgálására. A lakásokhoz tartozó felszíni kocsibeállók zárt udvaron belül kerülnek kialakításra. M7 autópálya lehajtó 2 km távolságban. A beruházás tervezett befejezése 2023. nyárra várható. Részletekért, megtekintésért keressen telefonon!

Referencia szám: M217900-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Balatonfenyvesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonfenyves m² ár
5965 e Ft
1804 e Ft -231%
Ennek az ára
Balatonfenyves átlagár
680 M Ft m Ft
126.5 m Ft -437%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonfenyves, 4. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

171.831 M Ft
2 szoba
82 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

163 M Ft
5 szoba
106 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

232.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

41.9 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

134.99 M Ft
4 szoba
81 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
0 + 4 szoba
48 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

99.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

146.685 M Ft
3 szoba
70 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

34.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

475 M Ft
7 szoba
650 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

204.311 M Ft
3 szoba
97 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

353.06 M Ft
4 szoba
139 m²
Balatonfenyves
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

46.9 M Ft
1 szoba
27 m²
Balatonfenyves