Avico Greentop

Eladó nyaraló
Adony

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
31 500 000 Ft31.5 M Ft 583 333 Ft/m2
3 szoba
54 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 743 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622769704
Halász Gábor
Duna House Székesfehérvár, Gárdony, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Adony szőlős dombjai között otthon és birtok egyben.
Adony szőlőművelési területén, zártkerti telken eladó egy 54 nm-es, alápincézett, téglaépítésű ház, amely lakhatásra teljesen alkalmas. Természetközeli környezet, saját szőlő és borkészítéshez szükséges teljes felszerelés teszi különlegessé az ingatlant.

A házban fürdőszoba, konyha és három külön nyíló szoba található.

A fűtést cserépkályha és hűtő-fűtő klíma biztosítja, a vizet fúrt kút, a melegvizet pedig villanybojler szolgáltatja.

A telekhez tartozik termő szőlőskert, valamint a borkészítéshez szükséges teljes felszerelés. Az alápincézett rész ideális a bor tárolására és érlelésére. Emellett beton garázs is tartozik az ingatlanhoz, amely az autó és a szerszámok biztonságos tárolását biztosítja.

A környék csendes, rendezett, állandó lakosokkal, és a híres Adonyi Bornapok is a közelben kerülnek megrendezésre.

Alkalmas:
saját bor készítésére
természetközeli életre
lakhatásra, hétvégi háznak vagy kisebb gazdaságnak
garázsra és tárolásra

Ez az adonyi zártkerti ingatlan ritka lehetőségnek számít a térségben, kombinálva a nyugalmat, a termő szőlőt és a teljesen használatra kész házat.

Referencia szám: HZ039310

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Adonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Adony m² ár
583 e Ft
410 e Ft -42%
Ennek az ára
Adony átlagár
31.5 M Ft m Ft
19.3 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Adony

Eladó ingatlanok a környékről

Dég
Eladó családi ház

Dég

11 M Ft
2 szoba
65 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

9.2 M Ft
1 szoba
741 m²
Pákozd
Eladó nyaraló

Pákozd

29.6 M Ft
2 szoba
52 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

18.2 M Ft
2 szoba
45 m²
Sárszentmihály
Eladó telek

Sárszentmihály

95 M Ft
6610 m²
0 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

20 M Ft
2 szoba
32 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

20 M Ft
2 szoba
32 m²
Szabadbattyán, Emmaróza
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

12 M Ft
2 szoba
30 m²
Adony, Adonyi út
Eladó nyaraló

Adony

26.99 M Ft
1 + 2 szoba
69 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
168 m²
Bicske, Galagonyás IV. dűlő út
Eladó nyaraló

Bicske

9.4 M Ft
1 szoba
16 m²
Pázmánd
Eladó nyaraló

Pázmánd

15 M Ft
1 szoba
25 m²
Szabadbattyán
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

31.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

55 M Ft
2 + 3 szoba
126 m²
Aba
Eladó családi ház

Aba

34.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

20.9 M Ft
2 szoba
20 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

74.9 M Ft
3 + 3 szoba
132 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

16 M Ft
2 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Csór
Eladó nyaraló

Csór

10.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

47.8 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

18.2 M Ft
2 szoba
45 m²
Dég
Eladó családi ház

Dég

11 M Ft
2 szoba