Seven Pearl

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Izsák

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 1 379 310 Ft/m2
3 szoba
87 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 2942 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815025
Lente Zoltánné
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó Izsákon, 2942 nm-es telken, 87 nm-es, 3 szobás lakóház, 414 nm-es vállalkozásra alkalmas több épülettel.
A terület ipari tevékenység folytatására alkalmas engedéllyel rendelkezik.
Megvásárolható lakóingatlannak és vállalkozásnak egyaránt. Irányár: 45 MFt

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Izsákon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Izsák m² ár
1379 e Ft
375 e Ft -268%
Ennek az ára
Izsák átlagár
120 M Ft m Ft
111 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Izsák

Eladó ingatlanok a környékről

Szabadszállás, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szabadszállás

6.5 M Ft
1.52 ha
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

48.5 M Ft
4593 m²
Izsák
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

36.5 M Ft
5 szoba
128 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

229 M Ft
8 szoba
370 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

79.9 M Ft
3 szoba
102 m²
Soltszentimre
Eladó családi ház

Soltszentimre

29 M Ft
4 szoba
130 m²
Izsák
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

36.5 M Ft
5 szoba
128 m²
Kecskemét
Eladó panellakás

Kecskemét

54 M Ft
3 szoba
63 m²
Kerekegyháza
Eladó ipari ingatlan

Kerekegyháza

1700 M Ft
24.37 ha
Izsák
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

25.6 M Ft
500 m²
Baja
Eladó téglalakás

Baja

62.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Gátér
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gátér

39.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

51.9 M Ft
3 szoba
127 m²
Helvécia
Eladó telek

Helvécia

23 M Ft
3892 m²
0 m²
Madaras
Eladó családi ház

Madaras

9.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

210 M Ft
9 szoba
356 m²
Izsák, Kinizsi utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

25.6 M Ft
500 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

50.5 M Ft
2 szoba
68 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

80 M Ft
3 szoba
200 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó családi ház