Aerogate Homes

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Izsák, Kinizsi utca

+ 11 kép 1/14
25 600 000 Ft25.6 M Ft 51 200 Ft/m2
500 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815025
Lente Zoltánné
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Kertészek figyelem! Üvegház 576 nm telekkel Izsákon eladó!
500 nm üvegház jellemzői:
- 3 kisebb összeépítve
- 4 nagy üvegház átjárhatósága biztosítva
- öntözőberendezés
- gáz+vegyes tüzelésű kazánok biztosítják télen a fűtést
- min 60 cm betonalapon vasszerkezetben kertészüveg falazattal és tetővel
Tehermentes, egy helyrajzi számon szerepel az üvegház. Ajánlom virág és zöldség kertészeknek, bio termelőknek, az egészséges táplálkozást kedvelőknek ha szeretne egy önálló vállalkozást. A szépség és nyugalom szigete lehet ez az ingatlan ha vállalkozása beindul.. Egyeztetett időpontban mutatható, kérem keressenek.

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Izsákon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Izsák m² ár
51 e Ft
375 e Ft 86%
Ennek az ára
Izsák átlagár
25.6 M Ft m Ft
111 m Ft 77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Izsák, Kinizsi utca

Eladó ingatlanok a környékről

Kiskunmajsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunmajsa

9.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Helvécia
Eladó családi ház

Helvécia

40 M Ft
4 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó telek

Kecskemét

48.5 M Ft
4593 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

43 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

36.9 M Ft
944 m²
944 m²
Kunadacs
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kunadacs

248.243 M Ft
4 szoba
400 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

42.9 M Ft
1 szoba
800 m²
Izsák
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

25.6 M Ft
500 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

50.5 M Ft
2 szoba
68 m²
Izsák
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Izsák

58.5 M Ft
250 m²
Szabadszállás, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szabadszállás

6.5 M Ft
1.52 ha
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

79.9 M Ft
3 szoba
102 m²
Madaras
Eladó családi ház

Madaras

9.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Bátmonostor, Hunyadi János utca
Eladó családi ház

Bátmonostor

8.7 M Ft
4 szoba
140 m²
Soltszentimre
Eladó családi ház

Soltszentimre

29 M Ft
4 szoba
130 m²
Kerekegyháza
Eladó ipari ingatlan

Kerekegyháza

1700 M Ft
24.37 ha
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Gátér
Eladó mezogazdasagi ingatlan