City Pearl

Eladó iroda
Pécs, Belváros, Király utca, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
10 000 000 Ft10 M Ft 625 000 Ft/m2
16 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 284
    Dékány Ügyvédi Iroda - Ingatlaniroda
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

    Pécs történelmi belvárosának egyik legreprezentatívabb részén, a Király utcában kínálunk eladásra egy 16 m-es, teraszkapcsolatos irodát patinás, klasszikus hangulatú irodaházban.

    Az épület a belvárosi polgári architektúra kifinomult karakterét tükrözi, megjelenésében méltóságteljes és rendezett, funkcionálisan pedig kifejezetten irodai használatra kialakított. Az irodaházban több ügyvédi iroda működik, így a környezet csendes, professzionális és presztízsértékű.

    Az iroda főbb jellemzői:
    16 m alapterület
    Belső udvarra néző, nagy ablak kiváló természetes fényviszonyok

    festés

    Közös használatú, rendezett mosdó és konyha több iroda részére
    Az iroda jelenleg üres, azonnal birtokba vehető

    Ideális választás:
    ügyvédi irodának
    tanácsadói, pénzügyi vagy könyvelői tevékenységhez
    pszichológusi, coaching vagy egyéb szellemi foglalkozáshoz
    A belső udvari panoráma nyugalmat biztosít, miközben az elhelyezkedés abszolút központi a Király utca presztízse önmagában értéknövelő tényező.

    Az ingatlan kiváló lehetőség saját használatra és befektetésnek egyaránt, hiszen a belvárosi lokáció és az irodaház jellege folyamatos keresletet biztosít.

    Vételár: 10.000.000 Ft

    +36 30 284 9009
    info@dekanyingatlan.hu
    Dékány Ügyvédi Iroda Ingatlaniroda

    Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

    Irodák ára Pécsett

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Pécs m² ár
    625 e Ft
    672 e Ft 7%
    Ennek az ára
    Pécs átlagár
    10 M Ft m Ft
    252.4 m Ft 96%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Pécs, Belváros, Király utca, 1. emelet

    Eladó irodák a környékről

    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    290 M Ft
    635 m²
    Komló
    Eladó iroda

    Komló

    6.9 M Ft
    36 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    290 M Ft
    635 m²
    Pécs, Ispitaalja, Jókai tér
    Eladó iroda

    Pécs

    59.99 M Ft
    41 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    269 M Ft
    600 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    690 M Ft
    1650 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    290 M Ft
    635 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    269 M Ft
    600 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    25 M Ft
    35 m²
    Szajk
    Eladó iroda

    Szajk

    109.9 M Ft
    1 szoba
    918 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    49.9 M Ft
    68 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    690 M Ft
    1650 m²
    Komló, Kossuth Lajos utca
    Eladó iroda

    Komló

    36 M Ft
    305 m²
    Pécs, Belváros, Király utca
    Eladó iroda

    Pécs

    169 M Ft
    186 m²
    Pécs
    Eladó iroda

    Pécs

    690 M Ft
    1650 m²
    Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca
    Eladó iroda

    Pécs

    15 M Ft
    30 m²
    Pécs, Bálics, Görbe dűló
    Eladó iroda

    Pécs

    109 M Ft
    4 szoba
    200 m²
    Pécs, Belváros
    Eladó iroda

    Pécs

    280 M Ft
    18 szoba
    747 m²
    Pécs, Bálics, Görbe dűló
    Eladó iroda

    Pécs