Eladó iroda
Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó iroda leírása
Ez a 2 helységből álló iroda tökéletes választás vállalkozások, startupok számára, vagy olyan szolgáltatók részére, akik praktikus és kényelmes irodát keresnek vállalkozásuk számára. Rókus sétány szívében lévő irodaház 1. emeletén található 30m2 -es ingatlan mindkét helysége klimatizált, így ideális munkakörülményeket biztosítanak a nyári forróságban is. Az irodában van víz vételi lehetőség , kézmosó van felszerelve. Az iroda elhelyezkedése is kiváló, közel a városközponthoz, így könnyen elérhetőek a különböző üzleti és kereskedelmi szolgáltatások, valamint a tömegközlekedési csomópontok is.Érdeklődés, megtekintés esetén várom hívását.
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 09.
Irodák ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, Szigeti külváros, Budai Nagy Antal utca, 1. emelet