Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Veszprém

+ 5 kép 1/8
1 359 540 000 Ft1359.54 M Ft 1 359 540 000 Ft/m2
1 m²

Részletes adatok

Telekméret: 67977 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688814707
Mühlbauer Norbertné
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó 67.977 m²-es fejlesztési terület Veszprém keleti kapujában - Kiemelt befektetési lehetőség!

Veszprém dinamikusan fejlődő, keleti városrészében, a Tesco, OBI, Veszprémi Sportuszoda és a Kézilabda Aréna szomszédságában kínálunk 67.977 m²-es, GKSZ-26 besorolású, fejlesztésre alkalmas telket, mely igény szerint megosztva is megvásárolható. Az ár a kialakítandó telek méretétől függ.A terület külterületi, művelési ág alól kivett, telephely megnevezésű, közvetlen lehajtással az újonnan épült 882-es összekötő útról. Könnyen megközelíthető Székesfehérvár, Győr, és a Balaton irányából is.Jelentős beruházások várhatóak a térségben, hiszen a környék nemcsak kereskedelmi és szolgáltató központként fejlődik, hanem az Európa 202026 Sport Régió program pályázatát is elnyerte, ami további fejlesztéseket, sport- és turisztikai infrastruktúra-bővítést hoz.A helyszín kiváló lehetőséget nyújt:szálláshelyek létesítésére (a városban jelentős kereslet mutatkozik)kereskedelmi és szolgáltató központ kialakításárasport- és szabadidős létesítmények megvalósításáraKözművek: víz és csatorna a területen áthalad, villany a közelből leköthető.Befektetőknek és fejlesztőknek egyaránt kiemelt lehetőség!További információért hívjon bizalommal!

Referencia szám: TK093737

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Ipari ingatlanok ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1359540 e Ft
239 e Ft -569,253%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
1359.54 M Ft m Ft
340.3 m Ft -299%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Devecser, Szent Imre utca
Eladó ipari ingatlan

Devecser

70 M Ft
4000 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

44.99 M Ft
2692 m²
415 m²
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

100 M Ft
1.12 ha
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

580 M Ft
2169 m²
2169 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

255 M Ft
10 szoba
1168 m²
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

100 M Ft
1.12 ha
1.12 ha
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

262.953 M Ft
1.44 ha
1.44 ha
Devecser
Eladó ipari ingatlan

Devecser

60 M Ft
491 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

220 M Ft
800 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

580 M Ft
2169 m²
2169 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

513 M Ft
2.78 ha
4570 m²
Hajmáskér
Eladó ipari ingatlan

Hajmáskér

250 M Ft
10 szoba
636 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

618.54 M Ft
3.38 ha
3.38 ha
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

185 M Ft
13 ha
682 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

315 M Ft
5237 m²
795 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

299.9 M Ft
2.57 ha
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

89.3 M Ft
5200 m²
5200 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

59 M Ft
332 m²
Balatonrendes
Eladó ipari ingatlan

Balatonrendes

728.34 M Ft
400 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

6.3 M Ft
6 m²
Balatonfüred, Külterület