River Life

Eladó ipari ingatlan
Veszprém, Dózsaváros

+ 8 kép 1/11
513 000 000 Ft513 M Ft 112 254 Ft/m2
4570 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 27804 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 380
Nívó Ingatlanforgalmi Szakértői Iroda
Nívó Ingatlanforgalmi Szakértő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Veszprém közelében, 27.804 m2-es összközműves, körbekerített területen, összesen 4570 m2 alapterületű 7 épülettel ellátott, folyamatosan üzemelt mezőgazdasági állattenyésztő, baromfi telep eladó.

A telep vezetékes vízzel, csatornával, saját 120 kVA trafóval és gázfogadó állomással ellátott. Az ingatlan jól, aszfaltos úton megközelíthető.

A telep baromfi állattenyésztő technológiára kiépített. Az ingatlanokban a fűtés gázfűtéses légbefúvóval megoldott. A telepen 6 db mezőgazdasági épület (ebből két épületnek padlásszintje is van) és 1 db irodaépület, portaszolgálati épület található. A területen mosdó, zuhanyzó, öltöző is van kialakítva.

Ára: 513 millió Ft + ÁFA.

Az ingatlan kiválóan alkalmas mezőgazdasági állattenyésztésre, állattartásra de akár telephelynek, raktározásra is.

Az ingatlan megtekintése irodánkkal előre egyeztetett időpontban történik. Szívesen állunk rendelkezésre!

Keresünk és kínálunk eladó és bérbeadó ingatlanokat, albérleteket Veszprém, Balaton, Bakony, Káli-medence régióban.
Ügyeleti telefonszámunk: +36-70-3-800-323.
A Nívó Ingatlanforgalmi Szakértői Iroda teljes eladó és bérbeadó ingatlan és albérlet kínálatát megtekintheti a www.nivoingatlan.hu oldalunkon.

Irodai azonosító kód: N4488 Nívó ingatlan: N4488

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 28.

Ipari ingatlanok ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
112 e Ft
239 e Ft 53%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
513 M Ft m Ft
340.3 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Dózsaváros

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Devecser
Eladó ipari ingatlan

Devecser

60 M Ft
491 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

1359.54 M Ft
6.8 ha
1 m²
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

210 M Ft
1.3 ha
600 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

255 M Ft
10 szoba
1168 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

299.9 M Ft
2.57 ha
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

59 M Ft
332 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

6.195 M Ft
5 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

560 M Ft
4000 m²
1000 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

249 M Ft
1.22 ha
800 m²
Balatonrendes
Eladó ipari ingatlan

Balatonrendes

728.34 M Ft
400 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

6.3 M Ft
6 m²
Pécsely
Eladó ipari ingatlan

Pécsely

150 M Ft
240 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

400 M Ft
8.94 ha
8.94 ha
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

580 M Ft
2169 m²
2169 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

85 M Ft
1706 m²
70 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

6.3 M Ft
6 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

5.775 M Ft
5 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

580 M Ft
2169 m²
2169 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

85 M Ft
1706 m²
70 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

255 M Ft
3452 m²
1168 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém