Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Veszprém, Iparváros, Lőpor körút

+ 13 kép 1/16
850 000 000 Ft850 M Ft 340 000 Ft/m2
2500 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 7092 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 267
Nagy András Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladásra kínálunk egy nagy volumenű, sokoldalúan hasznosítható ipari ingatlant, amely Veszprémben a Csererdőben helyezkedik el és jelenleg is működő CNC fémforgácsoló üzemként üzemel.
-7092 m2 telek
-2500 m2 hasznos alapterület
-300 m2 pince

Az épület kialakítása kifejezetten kedvez ipari, gyártási, raktározási, logisztikai vagy akár vegyes – irodai és lakhatási – célú hasznosításra. Az ingatlan kb. 80%-a már felújított, így azonnal működtethető, míg a fennmaradó 20% további értéknövelő fejlesztések lehetőségét hordozza magában.

A komplexumon belül önálló gyártócsarnok, jelentős raktárkapacitás, valamint korszerű irodarész került kialakításra, ügyfélfogadó térrel. Az emeleti szinten külön lakásként funkcionáló egység található, nagyméretű tetőterasszal, továbbá egy további, 300 m²-es terület áll rendelkezésre, amely igény szerint bővíthető, átalakítható vagy új funkcióval ruházható fel. A pince szint gépészeti és tárolási célokat szolgál, jelenleg fatároló és vegyes tüzelésű kazánok kaptak itt helyet.
-gyártócsarnok: 700 m2
-raktár: 500 m2
-irodarész: kb. 200 m2 terasszal, minőségellenőrző szoba, ügyfélfogadó tér
-iroda felett az emeleten: 200 m2, jelenleg lakásnak kialakított helyiségek, tetőterasz
-raktár (jelenleg): 500 m2 (alapanyag és késztermék)
-garázs: 80 m2, ami teherautó fogadására alkalmas
-emeleti rész: 300 m2 felújításra váró terület

Az ingatlan teljes közműellátottsággal rendelkezik (vezetékes gáz, 130–400 V ipari áram, víz, csatorna), valamint szélessávú internet, klímarendszer és akadálymentesített kialakítás is biztosított.
A tégla építésű szerkezet stabil műszaki alapot nyújt hosszú távú működtetéshez. Parkolás az ingatlan területén megoldott, tehergépjárművek fogadására is alkalmas.

Az ingatlan ideális választás befektetők számára, akik:
– működő ipari bázist keresnek
– bérbeadásban vagy telephely-fejlesztésben gondolkodnak
– többfunkciós, továbbfejleszthető ingatlant szeretnének portfóliójukba
– hosszú távon értékálló, ipari jellegű befektetést keresnek

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 07.

Ipari ingatlanok ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
340 e Ft
239 e Ft -42%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
850 M Ft m Ft
340.3 m Ft -150%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, Iparváros, Lőpor körút

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

315 M Ft
5237 m²
795 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

5.775 M Ft
5 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

44.99 M Ft
2692 m²
415 m²
Hajmáskér
Eladó ipari ingatlan

Hajmáskér

250 M Ft
10 szoba
636 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

85 M Ft
1706 m²
70 m²
Balatonfüred, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Balatonfüred

5.607 M Ft
5 m²
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

185 M Ft
13 ha
682 m²
Bakonyjákó
Eladó ipari ingatlan

Bakonyjákó

600 M Ft
2500 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

1359.54 M Ft
6.8 ha
1 m²
Tapolca
Eladó ipari ingatlan

Tapolca

240 M Ft
3.62 ha
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

210 M Ft
1.3 ha
600 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

560 M Ft
4000 m²
1000 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

249 M Ft
1.22 ha
800 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

262.953 M Ft
1.44 ha
1.44 ha
Devecser, Szent Imre utca
Eladó ipari ingatlan

Devecser

70 M Ft
4000 m²
Balatonrendes
Eladó ipari ingatlan

Balatonrendes

728.34 M Ft
400 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

59 M Ft
332 m²
Szentkirályszabadja
Eladó ipari ingatlan

Szentkirályszabadja

100 M Ft
1.12 ha
Devecser
Eladó ipari ingatlan

Devecser

60 M Ft
491 m²
Veszprém
Eladó ipari ingatlan

Veszprém

580 M Ft
2169 m²
2169 m²