Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Tatabánya, Kertváros, Babér utca

+ 17 kép 1/20
415 000 000 Ft415 M Ft 674 797 Ft/m2
615 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456003
Martin Attila
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Tatabányán, az Ipari Park környékén közel 1 HA területen elhelyezkedő, 2 utcából is megközelíthető telephely eladó!
Az ingatlant korábban buszos cég telephelyeként hasznosították, így a terület nagy része ( kb 6000 m2) térkővel burkolt. A területen 2 tégla építésű, szigetelt, fűtött csarnok helyezkedik el, irodákkal.1. számú épület:- 320 m2 csarnok, 6m-es belmagasság- 70m2 iroda- 25m2 kazánház ( faelgázosító kazán, radiátoros hőleadókkal)
2. számú épület:- 137m2 csarnok 4,2 m belmagasság- 70m2 iroda és kazánház
Az udvaron található még 190m2 lemezgarázs és nyitott szín.
Az ingatlan körbekerített, térburkolattal ellátott, parkosított,elektromos kapun megközelíthető, mely rendszámleolvasós kamerákkal felszereltek. Az épületekben riasztórendszert építettek ki. Az áramkapacitás 3X 50 A.
A kialakítása és elhelyezkedése alapján az ingatlan alkalmas lehet akár buszos telephelynek, kamionparkolónak vagy akár kereskedelmi célra is! 

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
675 e Ft
523 e Ft -29%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
415 M Ft m Ft
173.5 m Ft -139%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Kertváros, Babér utca

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Ács, Gyár út
Eladó ipari ingatlan

Ács

1300 M Ft
6.7 ha
Tatabánya, 6-os telep, Iparos utca
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

78 M Ft
2500 m²
Bakonybánk, Móricz Zsigmond utca
Eladó ipari ingatlan

Bakonybánk

23 M Ft
260 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

29.9 M Ft
6665 m²
Komárom, Városközpont
Eladó ipari ingatlan

Komárom

1100 M Ft
5597 m²
3749 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

35 M Ft
189 m²
Dorog
Eladó ipari ingatlan

Dorog

380 M Ft
2539 m²
1920 m²
Esztergom
Eladó ipari ingatlan

Esztergom

480 M Ft
3.6 ha
965 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

400 M Ft
2997 m²
593 m²
Kömlőd
Eladó ipari ingatlan

Kömlőd

65 M Ft
13 szoba
661 m²
Komárom, Városközpont
Eladó ipari ingatlan

Komárom

1200 M Ft
5597 m²
3749 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

2 M Ft
0 + 1 szoba
8 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

69 M Ft
26 szoba
662 m²
Dorog
Eladó ipari ingatlan

Dorog

380 M Ft
11 szoba
1920 m²
Dorog, Hantken Miksa utca
Eladó ipari ingatlan

Dorog

380 M Ft
1975 m²
Tatabánya, Újtelep, Muskátli utca
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

150 M Ft
315 m²
Tatabánya, Kertváros, Építők útja
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

79 M Ft
240 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

150 M Ft
315 m²
Dorog
Eladó ipari ingatlan

Dorog

350 M Ft
1958 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya

430 M Ft
25 szoba
724 m²
Tatabánya
Eladó ipari ingatlan

Tatabánya