Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Szolnok, földszint

+ 4 kép 1/7
22 000 000 Ft22 M Ft 687 500 Ft/m2
32 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Szűcsné Rácz Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Szolnokon a Kisfaludy úton, garázsból kialakított, üzlethelyiség eladó !

Ingatlan jellemzői:
- 32 nm
- hűtő fűtő klíma
- utcai bejárat
- mosdó
- teakonyha

Alkalmas lehet dohányboltnak , zöldségesnek, fodrászüzletnek, irodának stb

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon és nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
688 e Ft
299 e Ft -130%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
22 M Ft m Ft
133.4 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, földszint

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Szolnok, Thököly út 115
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

500 M Ft
2520 m²
900 m²
Martfű
Eladó ipari ingatlan

Martfű

1850 M Ft
1.67 ha
Szolnok, Thököly út 115
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

500 M Ft
2520 m²
900 m²
Kisújszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisújszállás

120 M Ft
1 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

180 M Ft
600 m²
Szajol, Áfor út
Eladó ipari ingatlan

Szajol

250 M Ft
6.99 ha
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

5 M Ft
12 szoba
93 m²
Szolnok, Thököly út 115
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

70 M Ft
2550 m²
2550 m²
Nagyiván
Eladó ipari ingatlan

Nagyiván

99.5 M Ft
1.09 ha
7000 m²
Jászberény
Eladó ipari ingatlan

Jászberény

0.2 M Ft
2 szoba
200 m²
Szolnok, Nagyváros, Mártírok útja 25
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

99.99 M Ft
510 m²
510 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

27.851 M Ft
6189 m²
6189 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

180 M Ft
600 m²
Kisújszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisújszállás

100 M Ft
1 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

499 M Ft
2 szoba
914 m²
Szolnok, Nagyváros, Mártírok útja 25
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

99.99 M Ft
510 m²
510 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

16.8 M Ft
1 szoba
30 m²
Jászberény
Eladó ipari ingatlan

Jászberény

799 M Ft
2.05 ha
8000 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

180 M Ft
600 m²
Tiszaörs
Eladó ipari ingatlan

Tiszaörs

79 M Ft
2075 m²
149 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok