Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

+ 10 kép 1/13
445 000 000 Ft445 M Ft 635 714 Ft/m2
700 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 724
dr. Lévai Anita
HOUSE36 Ingatlanhálózat

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Kecskemét teljesen beépített ipari területén elhelyezkedő 3 szintes 700 nm irodaház 2800 nm telekkel,500 nm műhellyel eladó.
Az építményben 30 iroda helység és számos kiszolgáló helység található.

Tégla építés
Járólapos és laminált illetve szalag parkettás burkolatok
Fa,de jó állapotúnyílászárók
Riasztórendszer
Automata kapunyitó
Az udvarban öntözőrendszer
Két utcára szóló autóbeállási lehetőség
Rendkívül jó elhelyezkedés
Számos tevékenységre alkalmas műhelysór

A tulajdonos kéréséreaz ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és egyébkényelmi szolgáltatásairól!Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

AHOUSE36kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani. Szolgáltatásügyfeleink részére díjmentesek.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
636 e Ft
447 e Ft -42%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
445 M Ft m Ft
289.1 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske

53.9 M Ft
200 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

690 M Ft
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

420 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
3160 m²
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

61 M Ft
3.39 ha
0 m²
Kisszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisszállás

129 M Ft
2800 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

94.9 M Ft
400 m²
Izsák
Eladó ipari ingatlan

Izsák

35 M Ft
300 m²
Foktő
Eladó ipari ingatlan

Foktő

98 M Ft
936 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske

152 M Ft
1000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét