Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

1/2
399 000 000 Ft399 M Ft 332 500 Ft/m2
1200 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ELADÓ KECSKEMÉT BELVÁROSHOZ KÖZELI IPARI TERÜLETÉN 3159-nm-es TELKEN 1200 nm-es RAKTÁR CSARNOK!
A terület 60%-ban beépíthető! GKSZ-0169 besorolású, belterület.
Kiváló választás, ha telep helyet keres cégének!
EZENFELÜL MEGÉPÍTÜNK A MEGRENDELŐNEK RÖVID HATÁRIDŐVEL IGÉNY SZERINT 1 VAGY TÖBB ÉPÜLETBŐL ÁLLÓ IPARI FELHASZNÁLÁSRA ALKALMAS CSARNOKOT!
Az ár a telek árát tartalmazza, de egyedi igényekhez igazítva változhat!
A kivitelező szerződés kötés elött minden megrendelőnek egyedi árat biztosít. A műszaki tartalom és a felépítmény méretei változtatható!
Közművek: - villany, víz, csatorna a telekhatáron belül, gáz a telekhatárnál

Alap műszaki tartalom:
- Vasbeton tömbalap készítése szivattyús technológiával, C25/30-XC2-24-F2 minőségű betonból Tömbalap: 2x1,5x1
Vasbeton talpgerenda készítése szivattyús technológiával, C20/25-
XC2-24-F3 minőségű betonból
Szigetelt zsalukő lábazat kiegyenlítő betonnal.
- Feltöltések alap- és lábazati falak közé törtbetonból alsó rétegként
35cm vastagságban tömörítve, majd
Kiékelő réteg készítése zúzott kőből 5cm vastagságban tömörítve.
20cm vastagságú műanyag haj ipari padló elkészítését C30/37-XC3-
XK1(H)-24-F3 betonnal felcsiszolva és dilatációs bevágásokkal
- Statikailag méretezett acélszerkezet gyártása (22,5-32,3 kg/m2)
S235JR minőségű európrofilokból és csomólemezből alapmázolt
kivitelben és szerelése. Statikailag méretezett Z és C szelemenekkel
1,0mm-2,0mm falvastagság között 200as keresztmetszetig. Az
összeállításhoz szükséges kötőelemekkel 8.8min. Csavarokkal.
Acélszerkezet tűzvédő és fedő bevonata.
- Tető héjjalása 120mm vastag PIR töltetű szendvicspanellel standardszínben 4 vagy 5 bordás kivitelben, hőátbocsátási tényező 0,18 W/m2K.
Homlokzat burkolása 100mm vastag PIR töltetű szendvicspanellel
standard színben, hőátbocsátási tényező 0,21 W/m2K.
Ereszcsatorna és bádog szegélyek elhelyezése színes
műanyagbevonatú horganyzott acéllemezből, 10-50 cm kiterített
szélességgel tűzihorganyzott acél + porszórt bevonat, RAL9002 színben, 0,5 mm vtg.
- Csarnokvilágítás és áramvételi lehetőség kiépítése LED-es csarnokvilágító armatúrákkal, falon kívüli szerelvényekkel.
- Csatorna és víz bekötése aljzat alatti szereléssel szükséges nyomáspróbával WC-vel, mosdókagylóval
Cégünk megépíti az ön telkére is a felépítményt, résztekért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
333 e Ft
447 e Ft 26%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
399 M Ft m Ft
289.1 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Szalkszentmárton
Eladó ipari ingatlan

Szalkszentmárton

145 M Ft
785 m²
250 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

94.9 M Ft
400 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

22.9 M Ft
2669 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

169 M Ft
834 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Foktő
Eladó ipari ingatlan

Foktő

98 M Ft
936 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
3160 m²
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Izsák
Eladó ipari ingatlan

Izsák

35 M Ft
300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske

152 M Ft
1000 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

1100 M Ft
4000 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

690 M Ft
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

2800 M Ft
2.8 ha
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

380 M Ft
1000 m²
Kecskemét, Szent István-város, Klebelsberg Kuno utca
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

104.9 M Ft
3 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

300 M Ft
3219 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan