Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

+ 11 kép 1/14
95 000 000 Ft95 M Ft 148 438 Ft/m2
640 m²

Részletes adatok

Telekméret: 4616 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 616
Zombori Mátyás
STOP Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Otthonok és Megoldások!
Kecskemét, Kisfái területén, 4616 nm telken, 640 nm felépítmény, kereskedelmi, szolgáltató gazdasági területen (Gksz. besorolású) eladó. A két átjáróval összekötött épület a legutóbbi időkig asztalosüzemként működött, melyek irodának, öltözőnek, raktárnak és garázsnak is helyet biztosítottak. Amennyiben felkeltette érdeklődését e kamionokkal is könnyen megközelíthető, főútvonalakhoz közel eső, több célra hasznosítható, ipari ingatlan, hívjon bátran! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 322219

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
148 e Ft
447 e Ft 67%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
95 M Ft m Ft
289.1 m Ft 67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

2800 M Ft
2.8 ha
Szalkszentmárton
Eladó ipari ingatlan

Szalkszentmárton

145 M Ft
785 m²
250 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

150 M Ft
3159 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
3160 m²
700 m²
Foktő
Eladó ipari ingatlan

Foktő

98 M Ft
936 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

94.9 M Ft
400 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

1100 M Ft
4000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

22.9 M Ft
2669 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

320 M Ft
960 m²
Izsák
Eladó ipari ingatlan

Izsák

35 M Ft
300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Tiszakécske
Eladó ipari ingatlan

Tiszakécske

152 M Ft
1000 m²
Kisszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisszállás

129 M Ft
2800 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

399 M Ft
1200 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

160 M Ft
3 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

380 M Ft
1000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
700 m²
Kerekegyháza
Eladó ipari ingatlan