Astora Olive Club House

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét

+ 10 kép 1/13
550 000 000 Ft550 M Ft 275 000 Ft/m2
2000 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 616
Zombori Mátyás
STOP Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Otthonok és Megoldások!

Kecskemét, nyugati iparterületén - az M5 autópálya felhajtó közvetlen közelében - 6007 nm telek, 2000 nm vasbeton szerkezetű, szendvics panel borítású ipari csarnok eladó. Az felépítmény tejesen újépítésű jelenleg 60-70%-os készültségű, a jelenlegi tulajdonos kalkulációja szerint további 150 millió Ft szükséges a komplett kivitelezéshez. Igény esetén a tulajdonos vállalja a kivitelezés lebonyolítását. A csarnok 8.5 m belmagasságú, minden féle funkcióra alkalmas. A csarnok két végében irodák, szociális helyiségek lettek kialakítva. A 6007 nm telek aszfalt út mentén helyezkedi el, kamionokkal megközelíthető, összközműves. A területen található egy 3x400 amperes trafóház. Várom megtisztelő érdeklődését erre az értékes, multifunkcionális ipari ingatlanra, hívjon bátran! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 361073

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
275 e Ft
447 e Ft 39%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
550 M Ft m Ft
289.1 m Ft -90%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
3160 m²
700 m²
Izsák
Eladó ipari ingatlan

Izsák

35 M Ft
300 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

160 M Ft
3 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

169 M Ft
834 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

105 M Ft
6.26 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

1100 M Ft
4000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

320 M Ft
960 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kerekegyháza
Eladó ipari ingatlan

Kerekegyháza

1700 M Ft
24.37 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

170 M Ft
9144 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

690 M Ft
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kisszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
1800 m²
Kisszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisszállás

129 M Ft
2800 m²
Foktő
Eladó ipari ingatlan

Foktő

98 M Ft
936 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

490 M Ft
1000 m²