Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Győr

1/1
300 000 000 Ft300 M Ft 6 383 Ft/m2
4.7 ha

Részletes adatok

Telekméret: 47000 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Viktória
Openhouse Center - Győr

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Az Openhouse Center - Győr II. Ingatlaniroda kínálatában eladó a #83749 BO azonosítójú győri Ipari. - 47000 m2 területű,

- jelenleg szántó besorolású terület,

- művelési ágból történő kivonás után ipari hasznosításra alkalmas a telek,

- övezeti besorolás: Gipe 10/S/50/25-/125/-30/60/

Ön is ingatlant keres? Válassza Irodánkat!Amennyiben a #83749 BO azonosítójú, győri eladó Ipari vagy bármely, az Openhouse hálózat kínálatában található ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal!
SEGÍTÜNK, INTÉZZEN VELÜNK MINDENT EGY HELYEN! Már megtalálta vagy még keresi „álmai otthonát”, de nem rendelkezik a megvásárlásához szükséges teljes vételárral? Ne járjon bankról bankra!Hitelszakértőnk, legyen szó akár piaci, akár államilag támogatott hitelről vagy vissza nem térítendő támogatásról, megtalálja az Önnek legmegfelelőbb egyedi konstrukciót.Bankfüggetlen hitelügyintézőnk nagy szakmai tapasztalattal és a bankok ajánlatánál kedvezőbb lehetőségekkel segíti a Ipari finanszírozását. Támogatja Önt a legkedvezőbb konstrukció kiválasztásában. Teljeskörűen összeállítja a hitelkérelmet, és a hitel folyósításáig végigkíséri az egész folyamatot. CSOK-kal és Babaváró hitellel kapcsolatban is keressen minket bizalommal! Kereső ügyfeleinknek a hitelközvetítői szolgáltatásaink ingyenesek.
Az ingatlan és az otthon közötti út élményéért dolgozunk.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
6 e Ft
13189 e Ft 100%
Ennek az ára
Győr átlagár
300 M Ft m Ft
202.9 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Csorna
Eladó ipari ingatlan

Csorna

127 M Ft
295 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

15 M Ft
90 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
1920 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

665.049 M Ft
5550 m²
2750 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

500 M Ft
2.36 ha
2.36 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

85 M Ft
78 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

15 M Ft
90 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győrszemere, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Győrszemere

399 M Ft
2226 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

1350 M Ft
3.74 ha
2.14 ha
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

220 M Ft
4000 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

950 M Ft
2.66 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

225 M Ft
2.96 ha
2.96 ha
Rábcakapi
Eladó ipari ingatlan

Rábcakapi

67 M Ft
160 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

350 M Ft
333 m²
433 m²
Győr, Marcaliváros II., T
Eladó ipari ingatlan

Győr

149 M Ft
500 m²
3 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

42 M Ft
45 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

600 M Ft
2.13 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

135 M Ft
1782 m²
572 m²
Völcsej
Eladó ipari ingatlan

Völcsej

123.9 M Ft
4813 m²
108 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

194 M Ft
4150 m²
455 m²

Falusi CSOK ingatlanok