Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Dunaújváros

+ 17 kép 1/20
750 000 000 Ft750 M Ft 167 598 Ft/m2
4475 m²

Részletes adatok

Telekméret: 24935 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Heim Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Dunaújvárosban eladó egy 2,5 ha-os fejlesztési telken 4.475 nm felépítmény BŐVÍTÉSi LEHETŐSÉGGEL Ipari-kereskedelmi Zónában!

A telek Dúnaújváros DNY-i részén lévő Ipari Parkban a 6-os főút mellett helyezkedik el, ahonnan gyorsan kijutni az M6-os autópályára.
A területen 3.672 nm + 102 nm raktár, 406 nm műhely, 2 szinten 397 nm-es iroda és szociális helyiségek találhatóak; a terület többi része kamion parkolóként van hasznosítva.
A terület nagy része bérbe van adva!

- Építési övezet: a telek GIP-2 besorolásba tartozik; kereskedelmi, ipari, logisztikai csarnoknak alkalmas terület.
- Beépíthetőség: 40%,
- Beépítési mód: szabadonálló,
- Legkisebb zöldfelület: 25%,
- Legnagyobb épület-magasság: 15 m,
- Kialakíthetó legkisebb telek méret: 2.000 nm,
- Közművek: telken belül, csatorna az utcában, 3x50 A áram elérhető, 10 kW-os vezetékről;
- Bekötő út: aszfaltos út
- Tüzivíz tározó van a telephelyen.

Ingatlan nettó ára 750.000.000 HUF, az árat további áfa terheli.
A meglévő 0 %-os hitel átvállalása külön megállapodás alapja.

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Egyedi igényekre szabott lakás-vállalati hitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Dunaújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaújváros m² ár
168 e Ft
209 e Ft 20%
Ennek az ára
Dunaújváros átlagár
750 M Ft m Ft
196 m Ft -283%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaújváros

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Lovasberény, Nincs utca
Eladó ipari ingatlan

Lovasberény

6605.604 M Ft
154.97 ha
Dunaújváros
Eladó ipari ingatlan

Dunaújváros

1900 M Ft
3.09 ha
3.09 ha
Mezőfalva
Eladó ipari ingatlan

Mezőfalva

98 M Ft
5.51 ha
0 m²
Dunaújváros
Eladó ipari ingatlan

Dunaújváros

90 M Ft
337 m²
337 m²
Dunaújváros
Eladó ipari ingatlan

Dunaújváros

168 M Ft
560 m²
Martonvásár
Eladó ipari ingatlan

Martonvásár

1900 M Ft
6810 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan