Astora Olive Club House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XXIII. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 277 907 Ft/m2
3 szoba
86 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Róth Kitti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

BEJÁRATOTT MAGÁNRENDELŐ ELADÓ – FELSZERELTEN, BIZTOS HOZAMMAL

Eladásra kínálunk egy jelenleg is működő, bejáratott magánrendelőt, stabil, visszatérő vendégkörrel és biztos bevételi háttérrel. Az ingatlanban nőgyógyászati, ultrahang-, fogászati és vérvételi szakrendelések működnek, kiváló szakemberekkel és kellemes, bizalmat ébresztő környezettel.

Az ingatlan kitűnő elhelyezkedésű, a HÉV-megálló néhány perc sétával elérhető, autóval érkezők számára pedig a parkolás egyszerűen megoldható.
Három éve teljeskörű felújításon esett át, két tágas rendelőhelyiség és egy külön szoba kapott helyet benne, mely jelenleg konyhaként funkcionál. A vendégtérben és a rendelőkben hűtő-fűtő klíma került felszerelésre.

A rendelő felszerelve és bútorozva kerül értékesítésre, így az új tulajdonos akár azonnal tovább üzemeltetheti.
Minden szükséges működési engedély rendelkezésre áll.

Az ár részét képezi továbbá:
- teljeskörű orvosi berendezés
- kiépített kamerarendszer
- riasztórendszer
- meglévő, működő weboldal

Az ingatlan alatt száraz pince található nyílászáróval, amely további bővítési lehetőséget biztosít.

Ideális választás befektetőknek vagy egészségügyi szolgáltatást folytatók számára, akik egy azonnal működtethető, bejáratott rendelőt keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1278 e Ft
134 e Ft -851%
703 e Ft -82%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
58.4 m Ft -88%
260 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XXIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXIII. kerület

759 M Ft
4936 m²
1800 m²
XXIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXIII. kerület

244.9 M Ft
2940 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XXIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXIII. kerület

3900 M Ft
5 ha
10000 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XXIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXIII. kerület

759 M Ft
4936 m²
1800 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

32 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület