River Life

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XX. kerület

+ 17 kép 1/20
428 000 000 Ft428 M Ft 873 469 Ft/m2
490 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó Újszerű, Kereskedelmi és Ipari Ingatlan Kiváló Lokációval!

Eladóvá vált egy egyedi adottságokkal rendelkező, 2009-ben épült, modern, forgalmas helyen elhelyezkedő üzlethelyiség és ipari ingatlan! Az épület közlekedési szempontból ideális, könnyen megközelíthető, nagy átmenő forgalmú úton található, mindössze 1 km-re a Soroksári úttól és az M5 bevezetőtől, 2 km-re az Üllői úttól. Az ingatlan kiváló üzleti befektetés, mivel 100%-ban bérlők által használt, így akár bérlőkkel együtt is megvásárolható.

Főbb jellemzők:

Többféle vállalkozás számára ideális: bemutatóterem, üzlet, orvosi rendelő, sport, oktatási létesítmény, szálláshely, ipari tevékenységre alkalmas.
Nagy teherbírású udvar: 20 cm vastag vasbeton, 10 cm viacolor burkolattal, így nagy tömegű járművek parkolására is alkalmas.
Forgalmas és jól megközelíthető helyen: mindkét irányból könnyen megközelíthető, záróvonal nem korlátozza a bekanyarodást.
Tágas belső terek és magas belmagasság: 5,3 m-es belmagasság, panoráma ipari kapuk (4 db, 3,5 m magas), köztes szinttel, mely igény szerint 125 m²-rel növelhető.

Az épület jellemzői:

Vasbeton keretes szerkezet, 38 cm vastag Porotherm falazat, homlokzatok könnyen alakíthatók.
Kettős fűtési és áramellátási rendszer: 2 db kondenzációs gázkazán (két főmérővel), villamos energiát két főmérő biztosít (316A és 320A).
Biztonságtechnika: kiépített biztonsági rendszer távoli elérhetőséggel, riasztóval, 16 kamerás megfigyelőrendszerrel.

További helyiségek:

Emeleti lakások: 2 db, 80 m²-es teraszos lakás, jelenleg bérlők által használt irodák és stúdiók.
Irodák és egyéb helyiségek: köztes szinten iroda, ügyfélváró, öltöző, mosdók, konyha.

Bérleti díj üzemi területre: 10 € / m² / hó
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: IP087025

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
873 e Ft
365 e Ft -140%
703 e Ft -24%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
428 M Ft m Ft
255.2 m Ft -68%
260 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület, Rákospalota, Erdőkerülő utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Mártírok útja
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XX. kerület

76 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

101.6 M Ft
3 szoba
66 m²
IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

229 M Ft
4 szoba
101 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

101.24 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51.9 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

51.3 M Ft
1 szoba
39 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

57.9 M Ft
3 szoba
98 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

91.9 M Ft
2 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XX. kerület

480 M Ft
1035 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
53 m²
II. kerület, Széphalom, Széphalom
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

289 M Ft
6 szoba
300 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XX. kerület

70 M Ft
3000 m²