Astora Olive Club House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, II. kerület, földszint

+ 14 kép 1/17
432 000 000 Ft432 M Ft 2 899 329 Ft/m2
149 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Köpösdi Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladásra kínálok egy 149 nm-es földszinti nagy üvegportálos üzlethelységet, Budapest II. kerület – Retek utca / Fény utca térsége | Széna tér közvetlen közelében
„Egy üzlethelyiség értékét három dolog határozza meg: hol van, mennyien mennek el előtte, és mire használható.”
Ez az ingatlan mindháromban kiemelkedő.

LOKÁCIÓ – A II. KERÜLET EGYIK LEGFORGALMASABB KERESKEDELMI CSOMÓPONTJA
Az ingatlan a Retek utca és Fény utca közvetlen környezetében, a Mammut Bevásárlóközpont, a Fény utcai piac és a Széna tér szomszédságában található.
Miért kiemelkedő ez a helyszín?
•Egész napos erős gyalogosforgalom
•Vásárlók, irodai dolgozók, helyi lakosok, turisták folyamatos jelenléte
•Kiváló láthatóság és könnyű megközelíthetőség
•Tömegközlekedési csomópont pár lépésre
•Autós ügyfeleknek Mammut mélygarázs és környékbeli parkolás
Itt nem kell forgalmat generálni – a forgalom már adott.

BIZONYÍTOTT ÜZLETI HELYSZÍN – HOSSZÚ TÁVÚ BÉRLŐI MÚLT
Az ingatlant korábban bankfiókként, majd fogászati klinikaként használták, hosszú távon.
Ez önmagában erős piaci üzenet:
•Stabil, megbízható lokáció
•Kereskedelmi szempontból kipróbált helyszín
•Minőségi bérlők által validált üzleti környezet
•Olyan cím, amelyben a nagy szereplők is fantáziát láttak
A legjobb referencia, amikor más sikeres vállalkozások már bizonyítottak itt.

AZ INGATLAN PARAMÉTEREI
•149 m² földszinti, utcai bejáratos üzlethelyiség
•Igényesen kialakított belső terek
•Azonnal birtokba vehető
•Ügyfélforgalomra optimalizált elrendezés
Jelenlegi helyiségek:
•Recepció / váró
•3 kezelő / irodahelyiség
•Röntgen helyiség
•Steril / iroda
•Teakonyha
•Öltöző
•Mosdó / WC / zuhanyzó
•Gépészeti helyiség

MŰSZAKI ELŐNYÖK
•Egészségügyi használatra kialakított gépészet
•Megfelelő elektromos infrastruktúra
•Kiépített csatlakozási pontok
•ANTSZ jóváhagyással rendelkezett
•Bútorozás nélkül, rugalmasan alakítható
Jelentős idő- és költségmegtakarítás új bérlő számára.

•Márkaépítésben gondolkodó cégeknek
•Befektetőknek, akik prémium bérbeadható ingatlant keresnek
•Franchise hálózatoknak

ÖSSZEFOGLALÁS
Ez az ingatlan:
•kiemelkedő gyalogosforgalmú helyen van
•bizonyítottan működő üzleti cím
•azonnal hasznosítható
•sokféle tevékenységre alkalmas
A jó üzlethelyiség nem költség – hanem bevételi motor. Ez pontosan ilyen.

Egyedi igényekre szabott lakás és céges hitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2899 e Ft
794 e Ft -265%
703 e Ft -313%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
432 M Ft m Ft
86.9 m Ft -397%
260 m Ft -66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

67.9 M Ft
2 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

239 M Ft
6 szoba
220 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

105 M Ft
3 szoba
103 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

432 M Ft
149 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

58.7 M Ft
1 szoba
34 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

1200 M Ft
1.09 ha
1062 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

25.5 M Ft
1805 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

229 M Ft
6 + 1 szoba
167 m²
II. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, II. kerület

19.9 M Ft
16 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
64 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

93.9 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

295 M Ft
3 + 2 szoba
201 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

114.9 M Ft
1 + 2 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás