City Pearl

Eladó ipari ingatlan
Budaörs

+ 16 kép 1/19
500 000 000 Ft500 M Ft 1 219 512 Ft/m2
410 m²

Részletes adatok

Telekméret: 820 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth Ágota
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó Budaörs központjában, egy újépítésű, háromszintes, hőszivattyús rendszerrel felszerelt ingatlan, amely egyesíti a lakó- és üzleti funkciókat!
Az épület összesen 410 m² alapterületű, ideális családoknak és vállalkozások számára is, akik modern, energiatakarékos környezetben szeretnék élni és működtetni vállalkozásuk.

Az épület alsó két szintje egy multifunkcionális üzlethelyiség, amely különféle üzleti tevékenységekhez – kereskedelem, szolgáltatás, irodai munka – is tökéletesen alkalmas.
A két szint rendkívül tágas és jól használható, a modern hőszivattyús fűtési és hűtési rendszer pedig biztosítja az optimális hőmérsékletet, minden évszakban alacsony üzemeltetési költségekkel működik.

A harmadik szint egy stílusos penthouse lakás, mely 149 m²-es alapterületen 5 szobás, 2 fürdőszobás és egy hangulatos teraszt kínál.
A lakás rendkívül jól elosztott, ideális választás családok számára, akik kényelmes és energiatakarékos otthont keresnek. A hőszivattyús rendszer itt is biztosítja a kellemes hőmérsékletet egész évben, minimalizálva a fenntartási költségeket.

Az ingatlanhoz összesen 4 felszíni parkolóhely tartozik, így a vásárlók és a munkatársak kényelmesen parkolhatnak. Az ingatlan központi elhelyezkedése biztosítja, hogy minden fontos szolgáltatás és közlekedési lehetőség könnyen elérhető.

Ez a háromszintes ingatlan ideális választás mindazoknak, akik egy kiválóan kialakított, korszerű, jól megközelíthető helyszínt keresnek vállalkozásuk számára és mellette akár egy kényelmes, modern otthont is biztosítanak maguknak.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budaörsön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budaörs m² ár
1220 e Ft
354 e Ft -244%
Ennek az ára
Budaörs átlagár
500 M Ft m Ft
161.4 m Ft -210%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budaörs

Eladó ingatlanok a környékről

Gyál
Eladó ipari ingatlan

Gyál

224 M Ft
2900 m²
800 m²
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

220 M Ft
6628 m²
Pánd
Eladó családi ház

Pánd

31.5 M Ft
3 szoba
76 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
3.13 ha
3.13 ha
Nagykőrös, Pótharaszti út
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

1580 M Ft
45.8 ha
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

187 M Ft
5 szoba
340 m²
Szigetcsép
Eladó családi ház

Szigetcsép

116 M Ft
4 szoba
119 m²
Újhartyán
Eladó ipari ingatlan

Újhartyán

291.664 M Ft
3.65 ha
Monor
Eladó ikerház

Monor

85.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Tura
Eladó telek

Tura

23.5 M Ft
834 m²
0 m²
Monor, Csévharaszt
Eladó ipari ingatlan

Monor

780 M Ft
16 ha
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

31 M Ft
2263 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Budaörs
Eladó telek

Budaörs

118.9 M Ft
710 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

118.5 M Ft
3 szoba
150 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

92.5 M Ft
4 szoba
71 m²
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

400 M Ft
900 m²
Gyömrő
Eladó ipari ingatlan

Gyömrő

370 M Ft
7123 m²
500 m²
Nagykáta
Eladó ipari ingatlan

Nagykáta

50 M Ft
2500 m²
500 m²
Budaörs
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

588.894 M Ft
3420 m²
1450 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

55 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

32 M Ft
3 szoba
90 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

119.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

100 M Ft
5234 m²