River Life

Eladó ikerház
Veresegyház

+ 1 kép 1/4
115 000 000 Ft115 M Ft 1 263 736 Ft/m2
4 szoba
91 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 941 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 231
Bene Kriszti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű ingatlanokra vonatkozó kedvezmények igénybe vehetők!!!

Veresegyházon 1314 nm telekre épülő egyszintes amerikai-konyhás-nappali+ 3 szobás ikerház, garázzsal érintkezik.

A ház aszfaltozott utcában épül, közel a vasútállomáshoz.

Kulcsrakész átadás: 2026.nyár /burkolni, szaniterezni kell és költözhető az ingatlan/

A ház megbízható, számos referencia munkával rendelkező vállalkozó építi, referencia ház megtekinthető.

A ház műszaki tartalma:
-30 pth tégla
-15 cm dryvit szigetelés
-3 rétegű hőszigetelt műanyag nyílászáró
-fűtés: hőszivattyú, padlófűtéssel

Szanitererek, burkolatok, beltéri ajtókat belső műszaki tartalom tartalmazza /megtekintéskor átadásra kerül/.

1. épület /első fele/ 105 millió Ft
A ház nettó 90,83 nm
Garázs 18,24 nm
Terasz 12,25 nm
Telek 306,00 nm

2.épület /hátsó fele/ 115 millió Ft
a ház nettó 90,54 nm
Garázs 18,24 nm
Terasz 12,25 nm
Telek 941,00 nm

Közös udvar: 67,00 nm

2.épület
A ház elosztása:
-előszoba 3,23 nm
-házt.helyiség 5,40 nm
-wc 1,70 nm
-konyha 6,48 nm
-étkező 6,48 nm
-nappali 21,06 nm
-szoba 13,20 nm
-házt.helyiség 5,40 nm
-közlekedő 2,09 nm
-szoba 12,60 nm
-fürdőszoba 5,70 nm
-szoba 12,60 nm
-terasz 12,25 nm
-garázs 18,24 nm
-garázs 16,50 nm

Parkolás: garázs

Az ingatlan csendes, nyugodt helyen épül, a közelben megtalálható 1 percre vasút állomás, bevásárlási lehetőség.

Az építkezés a hét minden napján megtekinthető, előre egyeztetett időpontban.
-Független Banki Tanácsadóval
-Ügyvéddel
tudom segíteni a vásárlást.
Bene Kriszti 06-20-231-6450

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás ikerházak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1264 e Ft
1199 e Ft -5%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
115 M Ft m Ft
130.4 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó ikerházak a környékről

Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

115 M Ft
4 szoba
96 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
4 szoba
94 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

115 M Ft
4 szoba
90 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

229 M Ft
5 szoba
170 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

229 M Ft
5 szoba
170 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
1 + 4 szoba
152 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

148.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

149 M Ft
5 szoba
150 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
1 + 4 szoba
152 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

158.8 M Ft
5 szoba
120 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Veresegyház
Eladó ikerház

Veresegyház

145.8 M Ft
1 + 4 szoba