Astora Art House

Eladó ikerház
Szigetszentmárton

+ 16 kép 1/19
93 000 000 Ft93 M Ft 877 358 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 250
Nyegrutz Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

SZIGETSZENTMÁRTON ÚJÉPÍTÉSŰ INGATLANOK környezetében, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, nettó 105.8 m2-es + 11.55 m2 terasz +19.9 m2-es garázsos, nappali + 3 szobás, GARÁZZSAL ÉRINTKEZŐ, MODERN, EGYSZINTES, ÚJÉPÍTÉSŰ, IKERHÁZAT kínálunk eladásra!

Az ingatlan egy csendes, átmenő forgalomtól mentes, szilárd burkolatú zsákutcában található.

Műszaki tartalom /Részlet/
-falazat: Porotherm tégla, 15cm dryvit homlokzat szigetelés,
-tető: antracit színű betoncserép héjazat
-szigetelés: padlóban 10 cm-es, a padláson 20 cm-es tűzálló, fújt szigetelés
-riasztó és kamera vezetékezés kiépített
-nyílászárók: háromrétegű üvegezéssel ellátott műanyag ablakok
-térkövezett autóbeálló

Helyiségei:
- előszoba 8,16 m2
- amerikai konyha nappali+étkező 34.4 m2
- hálószoba 13.86 m2
- hálószoba 13.5 m2
- hálószoba 13.5 m2
- kádas fürdőszoba+WC 5.57 m2
- zuhanyzós fürdőszoba+WC 3.7 m2
- kamra 2.1 m2
- közlekedő-folyosó 7.7 m2
- háztartási helyiség 3.8 m2

- garázs 19.88 m2
- terasz 11.55 m2
- bejárat terasz 5.26 m2

A ház fűtését és a meleg víz ellátását Ariston kondenzációs kombi gáz-cirkó kazán biztosítja, padlófűtésessel kiépítve.
Az ingatlan hűtéséről a nappaliban lévő split klíma gondoskodik.

Az ikerház CSOK PLUSZ, valamint 3% START hitelre és egyéb kedvező hitelekre alkalmas.
(Szükség esetén ingyenes hitelügyintézéssel)

Az ingatlan tehermentes, könnyen megközelíthető!

Szigetszentmárton egy kis, hangulatos Duna-parti község Pest vármegyében, a Ráckevei járásban, Budapesttől kb. 40 km-re délre.
A nyugodt, családias község kiváló lehetőségeket kínál a vízi turizmus és a pihenés kedvelőinek.
Szigetszentmárton ideális célpont azoknak, akik a főváros közelségében keresnek vízparti kikapcsolódást.

Duna-part 500 méteren belül megközelíthető.
Általános iskola 350 méter, bolt, posta, buszmegálló 5 perc gyalogos távolságban elérhető.

Az ingatlan megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges, akár hétvégén is.
Bővebb információkkal kapcsolatban várom jelentkezését, keressen bizalommal a hét minden napján! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392773

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Szigetszentmártonban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmárton m² ár
877 e Ft
855 e Ft -3%
Ennek az ára
Szigetszentmárton átlagár
93 M Ft m Ft
79.8 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmárton

Eladó ikerházak a környékről

Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

88.9 M Ft
5 szoba
116 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 + 1 szoba
124 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 szoba
117 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
0 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
0 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Szigetszentmárton, Völgy utca
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Szigetszentmárton