Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Szigetszentmárton

+ 6 kép 1/9
106 000 000 Ft106 M Ft 1 000 000 Ft/m2
5 szoba
106 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 388 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Andreopulos Niki
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Szigetszentmártonban újépítésű GARÁZSOS ikerház

HÁZ:
- br. 150 nm, nettó 106 nm nappali + 4 szoba
- 2025-ben épült
- terasz 14 nm
- minőségi anyagokból
- Porotherm tégla + dryvit szigetelés (15 cm ), Leier Toscana tetőcserép
- biztonsági bejárati ajtó, 3 rétegű műanyag nyílászárók
- hőszivattyú, padlófűtés
- választható burkolatok
- elektromos kapu
- remek elosztású , napfényes
- nincs közösfal, garázs kapcsolatos

TELEK:
- 388 nm telek
- térkövezett autóbeálló, járdák
- körbekerítve

Elhelyezkedés:
- Budapesttől 35 percre
- csendes utcában
- bevásárlási lehetőség, Dunapart valamint a HÉV kényelmes sétával elérhető

HITEL ÉS CSOK igényelhető! Minden hivatalos ügyintézésben segítünk!
20 %-TÓL MÁR MOST FOGLALHATÓ!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás ikerházak ára Szigetszentmártonban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmárton m² ár
1000 e Ft
726 e Ft -38%
Ennek az ára
Szigetszentmárton átlagár
106 M Ft m Ft
88.1 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmárton

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 szoba
117 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

88.9 M Ft
5 szoba
116 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

71.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Szigetszentmárton, Völgy utca
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

88.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

93 M Ft
4 szoba
0 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft