Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Szigetszentmárton, 10 felett

+ 10 kép 1/13
81 500 000 Ft81.5 M Ft 1 018 750 Ft/m2
4 szoba
80 m²
10 felett
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 340 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 630
Szűcs Judit
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kinálok egy gyönyörű ikerház egyik felét a Pest Megyei Szigetszentmártonban, csendes környezetben.
Az ingatlan 2019-ben épült, beton alappal, 30-as Porotherm téglából, 10 cm-es szigeteléssel.
Az ingatlan 80 m²-es lakótérrel és 340 m²-es telekmérettel rendelkezik. Fiatal és újszerű állapotának köszönhetően azonnal beköltözhető. A házban 3 hálószoba, 1 nappali, 1 fürdőszoba, külön wc, kamra található, így a család minden tagja kényelmesen elfér. A fenntartási költségek alacsonyak.
Az ingatlan felszerelt, így azonnal használható. A kertben lehetőség van pihenésre, grillezésre, a teraszon pedig élvezhető a nyári esték csendje.
Az amerikai konyha modern és praktikus, akár közvetlenül a nappaliból is élvezhető. A külső hőszigetelésnek köszönhetően az energiaköltségek tovább csökkenthetőek.
A redőnyözött ablakok biztosítják a új nyílászárók pedig hozzájárulnak a jó hőszigeteléshez.
Az ikerház zöld övezetben található, a kertben pedig fúrt kút biztosítja a locsoláshoz szükséges vizet.
A hideg téli estéken a házban padlófűtés gondoskodik a meleg hangulatról.
Az ingatlan világos és napfényes, jó közlekedéssel rendelkezik. A közelben találhatók boltok, iskolák, óvodák, játszóterek.
Parkolásra garázs lehetőség van.
Dunapart 3 perc sétára található, ahol szabad strand van.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, és váltson egy modernebb, kényelmesebb és alacsony fenntartási költséggel rendelkező otthonra! Hívjon most és nézze meg az ingatlant személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Szigetszentmártonban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmárton m² ár
1019 e Ft
855 e Ft -19%
Ennek az ára
Szigetszentmárton átlagár
81.5 M Ft m Ft
79.8 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmárton, 10 felett

Eladó ikerházak a környékről

Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

106 M Ft
5 szoba
106 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 + 1 szoba
124 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 szoba
117 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
93 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szigetszentmárton, Völgy utca
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

78 M Ft
4 szoba
89 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

93 M Ft
4 szoba
106 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

74.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Szigetszentmárton
Eladó ikerház

Szigetszentmárton

87.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Szigetszentmárton