Seven Pearl

Eladó ikerház
Őrbottyán

98 500 000 Ft98.5 M Ft 1 231 250 Ft/m2
1 + 3 szoba
80 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998817
Tolnai Hajnalka Krisztina
Duna House - Maglód

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

OTTHON STARTRA ALKALMAS ÚJÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ŐRBOTTYÁN KEDVELT KÁLVÁRIADOMBJÁN!

Szeretne egy modern, energiatakarékos otthont nyugodt, természetközeli környezetben, mégis elérhető távolságra Budapesttől? Most megtalálta!

Őrbottyán közkedvelt Kálváriadomb városrészén kínálunk megvételre egy újépítésű, kiváló elrendezésű ikerház-felet (csak a tárolónál ér össze!), amely ideális választás lehet családoknak, első otthont keresőknek és az Otthon Start program iránt érdeklődőknek is.

Fontos kiemelni, hogy nem egy bizonytalan, csak tervezőasztalon létező beruházásról van szó!
A kivitelező régóta jelen van az építőiparban, több sikeresen megvalósított projekttel rendelkezik, munkáját megbízhatóság és korrekt kivitelezés jellemzi. Ez a vásárlók számára különösen nagy biztonságot jelent egy újépítésű ingatlan esetében.

A lakás nettó 80,14 m² alapterületű, amelyhez további extra területek is tartoznak:
tároló
fedett belépő
hangulatos terasz

A praktikus elrendezésnek köszönhetően a lakásban előtér, amerikai konyhás nappali-étkező, kamra, 3 külön nyíló szoba, fürdőszoba, külön WC és háztartási helyiség került kialakításra. A nappaliból közvetlen kijárás nyílik a kertkapcsolatos teraszra, amely tökéletes helyszíne lehet a családi pihenéseknek és baráti összejöveteleknek.

A környék egyik legnagyobb előnye a nyugodt, kertvárosias hangulat és a természet közelsége. A buszmegálló pár perc sétára található, így a közlekedés kényelmesen megoldható autó nélkül is.

AKCIÓS EXTRÁK!
A kivitelező most kivételes akció keretében az alábbiakat is biztosítja:
redőnyök
szúnyoghálók
1 db klíma berendezés telepítése

MŰSZAKI TARTALOM:
modern, hagyományos szerkezetű építés
30 cm-es Porotherm falazat
10 cm grafitos homlokzati hőszigetelés
25 cm födémszigetelés
hőszivattyús fűtési rendszer
fehér műanyag, hőszigetelt nyílászárók
5 ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
minőségi hideg- és melegburkolatok
vörösesbarna beton cserépfedés
saját parkoló kialakítás
közművesített környezet

A Kálváriadomb környékén minden fontos szolgáltatás könnyedén elérhető:
óvoda, bölcsőde, iskola
orvosi rendelő, gyógyszertár
bevásárlási lehetőségek
posta, csomagautomaták
sportolási és kirándulási lehetőségek
Veresegyház és Vác gyorsan elérhető

Budapest autóval kb. 35-45 perc alatt elérhető, tömegközlekedéssel pedig busz- és vasúti kapcsolattal is könnyen megközelíthető.

Ha egy korszerű, élhető és hosszú távon értékálló otthont keres családja számára, ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megnézni!

Hívjon bizalommal!
Nemcsak a megtekintésben segítek, hanem teljes körű hitelügyintézésben és az Otthon Start lehetőségeinek kihasználásában is támogatást nyújtok.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

4 szobás ikerházak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1231 e Ft
1062 e Ft -16%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
98.5 M Ft m Ft
95.8 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó ikerházak a környékről

Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

89.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

92.85 M Ft
4 szoba
81 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
99 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

95.55 M Ft
4 szoba
82 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
99 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

98.5 M Ft
4 szoba
82 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

89.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

89.5 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán

99.5 M Ft
4 + 1 szoba
116 m²
Őrbottyán
Eladó ikerház

Őrbottyán