Avico Greentop

Eladó ikerház
Nyíregyháza, Kertváros, Derkovits

+ 8 kép 1/11
32 000 000 Ft32 M Ft 680 851 Ft/m2
2 szoba
47 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 520 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza közkedvelt Ságvári kertvárosi részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, 2 szobás ikerházat, amely egy 400 nm-es telken helyezkedik el, valamint tartozik hozzá egy 22 nm-es melléképület is.

A ház további jellemzői:
- szerkezetileg stabil vályog falazat, terméskő alappal
- új tetőszerkezet, lemez tetőfedéssel
- gázkonvektor és cserépkályha fűtés
- fa nyílászárók
- műanyag bejárati ajtó
- fürdőszoba-WC egy helyiségben
- hajópadló és járólap burkolatok
- alacsony fenntartási költség

Az ingatlan tehermentes, állapota átlagos, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja és újíthatja fel.

Ideális választás lehet első otthonnak, befektetésnek vagy akár kisebb család számára is.

További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal. Azonosító:3154

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
681 e Ft
727 e Ft 6%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
32 M Ft m Ft
59.4 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Kertváros, Derkovits

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft