Aerogate Homes

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 17 kép 1/20
73 900 000 Ft73.9 M Ft 653 982 Ft/m2
4 szoba
113 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 570 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815002
Baloghné Járosi Rita
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza Rozsrétszőlőn megbízható, komoly referenciákkal rendelkező kivitelezőtől eladó egy 113,70 nm-es, nappali - amerikai konyha + 3 szobás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, HŐSZIVATTYÚS, NAPELEMES, IKERHÁZ 575 nm-es telken!

Az ingatlan főbb jellemzői:
Összesített energetikai jellemző szerinti besorolás: A++ 2023 (8.0 %)
Fajlagos széndioxid kibocsátás szerinti besorolás: A++ 2023 (27.6 %)

Főfalak
A külső teherhordó falak POROTHERM 30 N+F készülnek.

Válaszfalak
Földszinten 10 cm vastag égetett kerámia téglafalazat készül (pl. POROTHERM 10/50 N+F) válaszfal téglából. Emeleten gipszkarton válaszfalak készülnek 10 cm vastagságban 1,25 cm gipszkarton lap elburkolással CW75 gipszkarton profilvázzal, melyek között üveggyapot hangszigetelő paplan kerül elhelyezésre.

Födém
Részben fagerendás födém, részben E gerenda és béléstest kerül elhelyezésre.

Koszorúk
Monolit vasbeton koszorúk készülnek tartószerkezeti tervek alapján. A kültérrel érintkező vasbeton szerkezetek előtt a falazatvastagságon belül 5 cm kiegészítő XPS hőszigetelés kerül elhelyezésre.

Nyílászárók
Kültérben 3 rétegű üvegezésű, hőszigetelt műanyag szerkezetű nyílászáró szerkezetek kerülnek. Beltérben fa szerkezetű, utólag beépíthető tokkal készülő típus méretű belső ajtók beépítése történik.
A kültéri nyílászárók színe kívül antracit, belül fehér színben készül.

Hőszigetelés
Lábazat hőszigetelése 12 cm lábazati XPS polisztirolhab hőszigeteléssel készül. A homlokzati falakra általános helyen 15 cm Austrotherm Grafit 80 polisztirolhab hőszigetelő rendszer kerül elhelyezésre.
Fűtött terek földszinti padló rétegrendjébe 10 cm AUSTROTHERM ATN150 kerül.
Az emeleti zárófödém feletti tetőszerkezetbe 5+20 cm ROCKWOOL MULTIROCK hőszigetelés kerül beépítésre.

Tető
Alacsony hajlásszögű félnyeregtető készül, rajzon jelölteknek megfelelően.

Tetőfedés
Előre korcolt lemezfedés készül RAL 7016 antracitszürke színben, rendszer kiegészítő elemeivel együtt.

Fűtés
Az ingatlan fűtése HŐSZIVATTYÚVAL, NAPELEMMEL kiegészítve megoldott. A hőleadás minden helyiségben padlófűtéssel történik.

Teljes körű Hitel, CSOK PLUSZ és Pénzügyi szolgáltatást biztosítunk!

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, akkor további információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
654 e Ft
763 e Ft 14%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
73.9 M Ft m Ft
90 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.5 M Ft
2 szoba