Astora Art House

Eladó ikerház
Nyíregyháza, földszint

+ 4 kép 1/7
18 500 000 Ft18.5 M Ft 411 111 Ft/m2
1 + 1 szoba
45 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 577
Gáváné Irén
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó
Szigetelt tufa építésű, lindab tető fedésű, gázkonvektoros fűtésű, redőnnyel szerelt fa nyílászárós, pvc, parketta burkolatú, ház alatt kis pincével, gyümölcsfákkal telepített 500 nm-es telekterülettel eladó.

Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!Vásárlóinknak a szolgáltatás Díjtalan!

Az ingatlan azonosítója: 64281Érdeklődni: +36305778872

Hirdetés feltöltve: 2024. 02. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
411 e Ft
769 e Ft 47%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
18.5 M Ft m Ft
90.4 m Ft 80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház