River Life

Eladó ikerház
Nagytarcsa

+ 14 kép 1/17
133 700 000 Ft133.7 M Ft 1 133 051 Ft/m2
4 szoba
118 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 540 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 605
Nemes Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nagytarcsán, új építésű házak között, új lakóparkban eladó lett egy teljesen kész, konyhabútorral ellátott, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ingatlan.A környezet rendezett, igazi családias hangulatú környék.Az OTTHON: - 2022-ben épült IKERHÁZ- 486 m2-es saját telekkel rendelkezik. - Nem néz szomszédra (ha Önnek ez fontos, megtalálta!)EXTRÁK:- ELEKTROMOS REDŐNYÖK! - ELEKTROMOS GARÁZSKAPU!Műszaki paraméterek: - 136,87 m2, amely: garázs + amerikai konyhás nappaliból, 3 szobából, fürdőszobából és külön WC.-ből áll. Ajándék KONYHABÚTOR az árban! - Az épület 30 cm YTONG, külső falazata szigetelt,- Fűtése hőszivattyúval történik, elektromos- Tetőszerkezet: hagyományos ácsolású, fafödémes. Független, gyors hiteltanácsadással, Energetikai Tanúsítvány készítéssel, Értékbecsléssel és a Duna House teljes kínálatával állok rendelkezésére.További információért keressen! Ha nem tudom felvenni, visszahívom.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Nagytarcsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagytarcsa m² ár
1133 e Ft
1174 e Ft 4%
Ennek az ára
Nagytarcsa átlagár
133.7 M Ft m Ft
129.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagytarcsa

Eladó ikerházak a környékről

Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
90 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
105 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

130.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

133.7 M Ft
4 szoba
118 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Kiskunlacháza