River Life

Eladó ikerház
Kóka

61 900 000 Ft61.9 M Ft 612 871 Ft/m2
4 szoba
101 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 472 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998835
Gerőcs Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, KULCSRAKÉSZ IKERHÁZFELEK ELADÓK KÓKÁN

Kóka lakóövezeti részén kínálunk megvételre nettó 101 m² hasznos alapterületű, új építésű ikerházfeleket. Az ingatlanok egyszintes kialakításúak, praktikus 4 szobás elrendezéssel készülnek.

Az épületek szerkezetileg kizárólag a fedett gépkocsibeállóknál kapcsolódnak egymáshoz, így a lakóterek kellő privát szférát biztosítanak.

### Telek és elhelyezkedés

* Utcafronti lakás saját használatú telekrésze: 472 m²
* Teljes telekméret: 1406 m²
* Tájolás: dél-keleti

### Műszaki tartalom

* **Falazat:**
30 cm-es nútféderes tégla, 15 cm-es homlokzati hőszigeteléssel

* **Szigetelés:**
10 cm lépésálló aljzatszigetelés és 30 cm födémszigetelés

* **Tető:**
Betoncserép fedés

* **Nyílászárók:**
6 légkamrás, 3 rétegű üvegezésű műanyag szerkezetek

* **Fűtés:**
Modern hőszivattyús rendszer padlófűtéssel

### Választható belső kialakítás

A vételár tartalmazza az alábbi értékhatárig választható belső kialakítást:

* Burkolatok: 3.500 Ft/m²
* Beltéri ajtók: 35.000 Ft/db
* Fürdőkád: 40.000 Ft
* Csaptelepek: 15.000 Ft/db

Az értékhatárt meghaladó igények felár ellenében választhatók.

### Felszereltség és előkészítések

* TV- és internetcsatlakozási pontok a nappaliban
* Elektromos kapumozgató és riasztórendszer védőcsövezése
* Kerítés színezett zsalukő lábazattal és fa lécezéssel

### Finanszírozás

Díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézéssel – többek között CSOK Plusz és Otthon Start lehetőségekkel – segítjük vásárlását.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Gerőcs Krisztina + 36204529828
E-mail : gerocs.krisztina@dh.hu

Referencia szám: HZ026367

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás ikerházak ára Kókán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóka m² ár
613 e Ft
584 e Ft -5%
Ennek az ára
Kóka átlagár
61.9 M Ft m Ft
60.4 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóka

Eladó ikerházak a környékről

Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

59.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63 M Ft
4 szoba
113 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

57.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63 M Ft
4 szoba
113 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

63.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

61.99 M Ft
4 szoba
110 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

58 M Ft
4 szoba
109 m²
Kóka
Eladó ikerház

Kóka

61.9 M Ft
4 szoba
101 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Vép
Eladó családi ház

Vép

75.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Nagyszénás
Eladó családi ház

Nagyszénás

14 M Ft
3 szoba
81 m²
Sásd
Eladó családi ház

Sásd

35.9 M Ft
4 + 1 szoba
71 m²
Mikepércs
Eladó családi ház