Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Ménfőcsanak kedvelt részén eladó egy ikerház egyik fele, mely 2 szintes, így a tulajdonosok 2 külön lakásnak használták. Belső feljáró nincs csak külső. A ház nettó 75 m2- szintenként. részben alápincézve. Tartozik hozzá egy 953 m3-es saját kertrész, egy 370-es közös kert mely megosztás alatt van.
A ház 1984-ben épült, a felső szint 2008-ban lett beépítve.
Elosztása: alsó szint: nagyszoba 25 m2-es, közlekedő 8,35 m2 régen innen nyílt a feljáró, fürdő 5,68, szoba 5,5,68 m2, konyha étkező 11, 44 m2, spájz, 2,98 m2, előszoba 12 m2, pincelejáró 2 m2
emelet: előszoba 3,24 m2, konyha 10,6 m2, szoba 15,63 m2, fürdő 6,48 m2, nappali 26,88 m2, szoba 12,61 m2.
A ház beton sávalapra épült, 40 cm vastag tégla falazat, cserép tető.
A tetőcserepet, lécezést és a fóliázását 10 éve készítették el.
Az udvaron van a gázcsonk.
3* 16 amper + éjszakai áram
Az alsó szint felújításra szorul.
- ablakok fa ablakok.
- konyhabútort kicserélték pár éve.
- fürdőszoba káddal szerelt felújítandó
- nincs főfal ezért jól átalakítható.
- villany és vízvezeték eredeti.
- fűtés, a pincében található vegyestüzelésű kazánról, hőleadók radiátorok.
Az emeleten
- műanyag ablakok, redőnnyel
- a konyha gépesítve van
- jó kialakítás, nappali + 2 szoba
- a fürdő együtt van a WC-vel
- külső lépcsőn közelíthető meg.
- egy festéssel költözhető
A ház jelenleg nincs szigetelve.
Ügyfeleimnek az adásvétel teljes körű lebonyolítását vállalom.
Az első megtekintéstől a beköltözésig számíthat rám!
Irodánk ügyvédi szolgáltatással és díjmentes, bank független CSOK, Babaváró hitel, kamattámogatott és piaci hitelek ügyintézésével áll rendelkezésükre.
További kérdéseivel keressen bizalommal:
Pfeiferné Zsuzsa
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 18. Utoljára módosítva: 2025. 07. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Győr