Avico Greentop

Eladó ikerház
Gödöllő

168 000 000 Ft168 M Ft 1 120 000 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 750 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769728
Tóthné Ranyhóczky Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Gödöllő: új építésű, örök panorámás, rövid időn belül költözhető, nappali+3 szobás, 2 teraszos, garázzsal rendelkező ikerház, 750 m2-es saját telekkel.

Megvételre kínálunk csendes, forgalomtól mentes zsákutcában egy nappali + 3 szobás, 3 fürdőszobás, kétszintes, garázzsal rendelkező, 150 nm-es ikerházat, 750 nm-es telken.

A garázs könnyedén a lakótérhez csatolható, amennyiben plusz szobára lenne igény.

Földszinten kialakításra került: előtér, tágas nappali konyhával és étkezővel, közvetlen teraszkapcsolattal, kamra, közlekedő, garázs, gardrób, kádas-zuhanyzós fürdőszoba, valamint háztartási helyiség.

Tetőtérben kapott helyet: 1 szoba fürdőszobával és gardróbbal, további 2 szoba, fürdőszoba. A tetőtérben 2 szoba, mindkettő teraszkapcsolatos.

Az idén felépült ingatlan az alábbi műszaki paraméterekkel rendelkezik:

- 30-as Porotherm tégla falazat + 15 cm homlokzati szigetelés,
- monolit födém,
- cserépfedés,
- antracit színű fekvő ereszcsatorna és lefolyó rendszer,
- tetőtérben 30 cm vastag üveggyapot szigetelés,
- 3 réteges üvegezésű, 5 légkamrás műanyag nyílászárók,
- 5 ponton záródó hőszigetelt ajtó,
- hőszivattyú padlófűtéssel, fürdőkben törölközőszárítókkal, faincol is felszerelésre kerül a hűtéshez
- nincs közös falrész az ikerszomszéddal, a két oldalt egy garázs köti össze
- burkolatok 5.000,-Ft/m2 árig (válaszható)
- csaptelepekre ( 20,000 Ft ),
- Wc-k (50.000Ft)
- mosdókra ( 20.000,-Ft/db )
- Zuhany tálca + kabin ( 80.000 Ft /db),
- Kád ( 60.000 Ft ),
- Beltéri ajtók ( 90.000 Ft )

Buszmegálló, élelmiszerbolt, orvosi rendelő gyalog kb.5 perc alatt könnyen elérhető, az M3-as autópálya kocsival 5 percre van, így akár Budapestre ingázóknak is ideális. A környék jellemzője a kertvárosi hangulat, szépen rendezett utcák, új építésű és felújított családi házak, barátságos szomszédság.

Az ingatlan Gödöllő egyik legdinamikusabban fejlődő, családias hangulatú területén fekszik, amely ideális választás azok számára, akik nyugodt, zöldövezeti környezetben szeretnének élni.

A természetkedvelők számára külön vonzó lehet a közeli erdős, túraútvonalas környezet, amely kiváló lehetőséget nyújt kikapcsolódásra. A Blaha városrész évek óta stabilan értéktartó, keresett lokáció a gödöllői ingatlanpiacon.
Érd: Tóthné Ranyhóczky Zsuzsanna 06 30 720 5320
A Duna House teljes kínálatával és professzionális szolgáltatásaival állok rendelkezésére:
-Ingyenes hitelügyintézés a Credipass segítségével, gyorsan és kedvező feltételekkel
-Teljes körű ügyintézés eladáshoz és vásárláshoz
-Gyors és megbízható energetikai tanúsítvány
-Ingyenes tanácsadás és értékbecslés
-Megbízható ügyvédi háttér az adásvétel gördülékeny lebonyolításához

Referencia szám: HZ024620

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás ikerházak ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1120 e Ft
1084 e Ft -3%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
168 M Ft m Ft
139.8 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó ikerházak a környékről

Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Gödöllő, Kiss József utca környékén
Eladó ikerház

Gödöllő

155 M Ft
2 + 2 szoba
145 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

112.5 M Ft
4 szoba
128 m²
Gödöllő, Kertváros
Eladó ikerház

Gödöllő

114.9 M Ft
4 szoba
125 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

119.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

112.5 M Ft
4 szoba
128 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

150 M Ft
5 szoba
148 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

144.65 M Ft
5 szoba
137 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

144.65 M Ft
5 szoba
137 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

150 M Ft
5 szoba
148 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

115 M Ft
4 szoba
104 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba