Avico Greentop

Eladó ikerház
Fót

+ 4 kép 1/7
124 300 000 Ft124.3 M Ft 1 027 273 Ft/m2
4 szoba
121 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 476 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Kovács Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű ikerház Fóton – nappali + 3 háló, garázs, 476 m² saját kert, hőszivattyús fűtéssel

Fót nyugodt, kertvárosias részén épül ez a modern, kétlakásos ikerház. A hirdetés a belső lakásra vonatkozik, amely nagyobb kertkapcsolattal rendelkezik, így ideális választás családok számára.

CÉGES ÉPÍTKEZÉS, az aktuális állami támogatások valamint kedvezményes, kamattámogatott hitelek felvehetőek, az ügyintézésben díjmentesen segítünk!
Az építő munkájára jellemző a megbízhatóság és igényesség, leinformálható, referencia házai megtekinthetők.

Főbb adatok:
- Lakás alapterülete: 121,36 m²
- Lakótér: 94,31 m²
- Terasz: 12,29 m²
- Garázs: 20,91 m²
- Saját kert: 476 m²
- Elrendezés: amerikai konyhás nappali + 3 hálószoba

A praktikus elrendezésű otthon tágas nappalival és közvetlen teraszkapcsolattal készül, amely kellemes életteret biztosít a mindennapokhoz. A nagy, saját kert kiváló lehetőséget nyújt pihenésre, családi programokra vagy akár egy igényes kert kialakítására.

Műszaki tartalom:
- levegő–víz hőszivattyús fűtési rendszer
- padlófűtés minden helyiségben
- fürdőszobában törölközőszárítós radiátor
- 3 rétegű üvegezésű nyílászárók redőnyökkel
- 30 cm födémszigetelés és 12 cm grafitos homlokzati hőszigetelés
- motoros szekcionált garázskapu
- riasztó előkészítés

A gazdaságos üzemeltetést H tarifás villanyóra segíti, amely kedvezményes áramot biztosít a hőszivattyús fűtési rendszer számára.

A telken térkövezett kocsi beálló, motoros kapu és rendezett kertkapcsolat kerül kialakításra.

Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, konyhabútor nélkül.
Burkolatok, szaniterek, belső ajtók választhatók, a belső műszaki tartalomba megjelölt összegig a vételár részét képezve.

Elhelyezkedése kedvező: a közelben bevásárlási lehetőségek, óvoda, iskola és egyéb szolgáltatások is megtalálhatók, Budapest autóval és tömegközlekedéssel is gyorsan elérhető.

Modern, energiatakarékos otthon nagy kerttel, nyugodt környezetben.

Ára: 124.300.000.- Ft
Azonosító: 4676/2

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
1027 e Ft
1170 e Ft 12%
Ennek az ára
Fót átlagár
124.3 M Ft m Ft
132.7 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó ikerházak a környékről

Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

510 M Ft
5 szoba
0 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Fót, Munkácsy Mihály utca
Eladó ikerház

Fót

121 M Ft
4 szoba
97 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

109 M Ft
3 szoba
89 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Fót, Munkácsy Mihály utca
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
96 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

340 M Ft
3 szoba
267 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
0 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

165.7 M Ft
2 + 4 szoba
179 m²
Jakabszállás
Eladó családi ház

Jakabszállás

105 M Ft
6 szoba
180 m²