Astora Art House

Eladó ikerház
Dunaharaszti, földszint

+ 17 kép 1/20
209 000 000 Ft209 M Ft 1 161 111 Ft/m2
5 szoba
180 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 229
Hajas Zsuzsanna
Leéb és Fia Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Prémium minőségű ingatlan Dunaharasztin eladó!
2023-ban épült, 2 szinten 180 nm, tehermentes luxus ingatlan, 400 nm saját, elkerített, privát telekkel eladó.
Tulajdoni formája ikerház, azonban nincs közös lakófal, a tető különálló, csak a garázsok falai érintkeznek egymással, külön mérőórák vannak. A tulajdoni viszonyokat társasházi alapító okirat szabályozza.
Elrendezése földszint: előtér, amerikai konyha-nappali (a beépített konyhabútor a gépekkel az eladás részét képezi), tároló, szoba, fürdőszoba wc-vel, 25 nm terasz, lakás kapcsolatos, egy gépjármű elhelyezésére alkalmas fűtött, 27 nm garázs, a garázs előtt, a kerítésen belül, még 2 gépjárművel kényelmesen parkolhatunk.
Emelet: közlekedő, 3 szoba, fürdőszoba wc-vel, 10 nm terasz.
Műszaki adatokból:
-külső teherhordó fal 30 cm tégla, 17 cm grafit homlokzati szigeteléssel
-belső válaszfalak 10 cm Porotherm tégla
-lábazati hőszigetelés extrudált polisztirol hőszigetelő lemez min. 12,0 cm vastagságban.
-talajon fekvő padló hőszigetelés lépésálló expandált polisztirol hőszigetelő lemez 12 cm vtg-ban
-bádogos szerkezetek festett, színes alumínium, melyek igen magas szinten ötvözött alumíniumból készülnek. A fekvőeresz csatorna és lefolyó rendszer; a vápák és orom szegélyek szintén festett alumínium lemezből készülnek.
-a fűtést a meleg vizet, valamint a mennyezeti hűtést-fűtést, levegő-vízrendszerű hőszivattyús rendszer biztosítja. Alacsony rezsivel számolhat a hőszivattyús rendszernek, és a H tarifájú kedvezményes áram díjszabásának, és a kíváló műszaki tartalomnak köszönhetően.
Az épület 100%-ban padlófűtéssel rendelkezik.
-3 rétegű, 6 légkamrás mindkét oldalon színezett műanyag nyílászárók, elektromos redőnnyel, szúnyoghálóval szereltek.
-pakolható padlástér
-öntöző rendszer, fúrt kút
-2 db elektromos kapu, elektromos garázskapu
Extrákból ízelítő: tűzriasztó, vízlágyító-víztisztító, riasztó és kamera rendszer, 3 rétegű, 14 mm-es tölgyfa parketta, magas minőségű szaniterek, burkolatok, ajtók, a konyhapult és az étkező asztal kvarc kompozit, kandalló, 3 fázis, stb.
Az infrastruktúra nagyon jó, busz, vásárlási lehetőségek a közelben.
Az ingatlan rendkívül igényes, praktikus kialakítású, és hangulatos. Nagyobb családok számára is kitűnő választás, hiszen tágas, világos amerikai-konyhás nappalival, 4 hálószobával és dupla fürdőszobával rendelkezik . Műszakilag és esztétikailag magas színvonal jellemzi.
Hitelezhető, Csok+, és támogatott hitelek is igénybe vehetők rá.
Műszaki dokumentációt tudunk adni.
Irány ár:209.000.000,-Ft
LC8069

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1161 e Ft
1092 e Ft -6%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
209 M Ft m Ft
162.7 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

145 M Ft
5 szoba
158 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
84 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

152.5 M Ft
4 szoba
165 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

177.5 M Ft
4 szoba
142 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Dunaharaszti, Petőfi Sándor utca
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
4 szoba
157 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²