Astora Art House

Eladó ikerház
Dunaharaszti

+ 9 kép 1/12
119 999 000 Ft119.999 M Ft 1 142 848 Ft/m2
105 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 430 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 773
Szőke Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

MOST AKCIÓS ÁRON MEGVEHETI ÁLMAI OTHHONÁT!!!! Dunaharaszti ÚJ LUXUS LAKÓPARKJÁBAN a Legolcsóbb ingatlan+ INGYENES ÜGYVÉDI DÍJ!!!!
Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ, földszintes ikerház.

CSOK és az új építésű ingatlanokra vonatkozó kedvezmények igénybe vehetők!

Eladó Dunaharaszti ÚJ luxus lakóparkjában ÚJ ÉPÍTÉSŰ földszintes, nappali + 3 és 4 szobás, dupla komfortos, tágas, ikerfél 450 nm-es saját telekkel.
Alapterület 168m2 melyből 105 m2 a hasznos alapterület a terasz 21m2-es amiből 16m2 fedett rész. A kocsibeálló fedett 42m2.

Belső kialakítás:
- amerikai konyhás nappali terasz kapcsolattal 3 szoba kamra fürdőszoba , WC, előtér,

Az épület a mai kor igényeinek megfelelő, korszerű, minőségi anyagokból és technológiával készül, pl.:
-külső határoló főfalak egységesen 30 cm vastag égetett vázkerámia téglából, +15 cm hőszigeteléssel,
Külső nyílászárók: 3 rétegű műanyag nyílászáró kerül beépítésre.
Fűtés: Hőszivattyús rendszer ami biztosítja a ház fűtését-hűtését is
Wc tartály: falon belüli Geberit rendszer nyomólappal
Festés: 2x glettelés és 2x diszperziós fehér festés van benne az árban
Szaniterek: Grohe csaptelepek, épített zuhany
Homlokzat: a látványtervek alapján kerül kialakításra (színben)
A terveken ház előtti gépkocsi beálló és gyalogos járda viacolor burkolattal kerülnek kiépítésre. Az lakások teraszai hideg burkolattal kerülnek kialakításra, egységes színben.
Az ingatlanokhoz tartozó utcafronti kerítés lézer vágott elemekkel kerül kialakításra.
A kapuk elektromos motorral felszerelve. Kert terep rendezve, füvesítés, növényzet nélkül kerül átadásra.

A Dunaharasztin épülő lakópark igazi luxus-sziget. Lakóinak nyugalmát sorompós beléptető rendszer, folyamatos, 24 órás járőrszolgálat biztosítja. Saját játszótér, illetve szabadidőpark sportolási lehetőség, kizárólagos Tó használat Vízisí pálya

Hívjon bizalommal akár hétvégén is a részletekért, a részletes műszaki tartalomért, amennyiben nem tudom fogadni a hívását akkor visszahívom.

Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel! Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!
Jogi háttérrel (kedvező díjazással) és az egyik legjobb, bank semleges HITELKÖZVETÍTŐVEL segítjük vásárlását.

Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás ikerházak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1143 e Ft
1133 e Ft -1%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
119.999 M Ft m Ft
160.7 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ikerházak a környékről

Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

187.2 M Ft
4 szoba
149 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Dunaharaszti, Petőfi Sándor utca
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

152.5 M Ft
4 szoba
165 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

164.7 M Ft
5 szoba
122 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

209 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

146 M Ft
5 szoba
116 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

177.5 M Ft
4 szoba
142 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti

149.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Dunaharaszti
Eladó ikerház

Dunaharaszti