Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 8 kép 1/11
150 000 000 Ft150 M Ft 1 401 869 Ft/m2
4 + 1 szoba
107 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 360
Dér Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

BUDAFOKON MODERN IKERHÁZFÉL ELADÓ – SAJÁT KERTTEL!

107 nm, 4+1 szoba, 350 nm kert, 14 nm terasz, 150 MFt.

Eladó egy 2022-ben épült, kétszintes, külön bejáratú ikerházfél Budafok-Belvárosban.

Az ingatlan nettó 107 nm alapterületű, elosztása nappali + 3 szoba + félszoba, ami gardróbként is hasznosítható.

A lakáshoz tartozik egy kb. 350 nm-es, saját, kizárólagos használatú kert, valamint egy 14 nm-es, délnyugati fekvésű terasz. Az udvar körbekerített, az utcafronti bejárat külön nyílik. Parkolás a telken belül, felszíni beállón, elektromos kapun keresztül megoldott.

Az épület 30-as Porotherm téglából készült, 12 cm hőszigeteléssel, tetőfedése Terrán Renova Plus cserép. A nyílászárók 3 rétegűek, antracit színben, gránit párkányokkal. A fűtést Bosch gázkazán (beépített tartállyal) biztosítja, padlófűtéssel, kiegészítve klímával. Az ingatlan külön mérőórákkal rendelkezik. Biztonsági szempontból kiépített riasztó- és kamerarendszer, minden nyílászárón nyitásérzékelővel.

A környék ellátottsága jó: buszmegálló a közelben, a városközpont gyalog is elérhető, iskola, óvoda, rendelő, gyógyszertár pár percen belül.

Műszaki tartalom és extrák:
• 30-as Porotherm tégla falazat
• 12 cm külső hőszigetelés
• Fekete Terrán Renova Plus cserépfedés
• 3 rétegű, antracit nyílászárók
• Prémium gránit párkányok (kívül-belül)
• Külön mérőórák
• Bosch gázkazán beépített tartállyal
• Padlófűtés + klíma
• Kiépített kamerarendszer és riasztó
• Minden nyílászárón nyitásérzékelő

Elhelyezkedés:
A közlekedés kiváló: buszmegálló a közelben, a városközpont gyalogosan is könnyen elérhető. A mindennapi élethez szükséges intézmények – iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár – szintén pár percen belül megtalálhatók.

Irányár: 150 millió Ft

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik modern, energiatakarékos, biztonságos otthont keresnek saját kerttel, nyugodt környezetben. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394809

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1402 e Ft
1222 e Ft -15%
1183 e Ft -18%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
150 M Ft m Ft
200.6 m Ft 25%
209.7 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

139.96 M Ft
7 szoba
170 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
5 szoba
140 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 szoba
151 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
206 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület