Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 17 kép 1/20
138 000 000 Ft138 M Ft 1 533 333 Ft/m2
1 + 4 szoba
90 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 221 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 452
5az1ben
5az1ben

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Tegyen egy virtuális sétát az ingatlanban a 360°-os virtuális túra segítségével.
túra linkje: https://b.link/vertanu

XXII Budafokon eladó egy vegyes falazatú (sóskúti mészkő+tégla) használati megosztási szerződéssel rendelkező, 221m2-es osztatlan közös tulajdonú telken lévő, 90m2-es lakóterű,1+4 szobás ikerházfél.
Infrastruktúrája nagyon jó. A közelben található: buszmegálló, óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár.

A 221 m²-es telek különlegességei, felújítások:
- 10m2-es pince és a házrész feletti padlásrész
- fedett gépkocsibeálló 2 autó részére (23m2)
- Hörmann garázskapu, 6db távirányítós kapunyitóval+2db biztonsági kulccsal
- Az udvart és az autó beállót telefonon vezérelhető kamerák figyelik
- kerti csap
- 2016-ban Aquapolos rendszer lett kiépítve
- 2017-ben az udvar és a kerítés rendbetétele
- 2018-ban tetőcsere(féltetőn), nyílászárók cseréje 3 rétegű ablakokra, új bejárati ajtó
- 2019/2020 Huawei 8KW-os napelemrendszer kiépítése
- 10cm-es külső szigetelés

A ház belső átalakítása, felújítása (2020/2021):
- szobák számának bővítése
- parketta csere minden szobában
- villanyóra csere/dobozcsere
- asztalos által készített egyedi konyhabútor/új gépek
- hidegburkolat cseréje
- terasz bővítése 29m2-re
- Whirlpool 5kw-os hütő-fütő klíma

Irányár: 138MFt

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1533 e Ft
1222 e Ft -25%
1183 e Ft -30%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
138 M Ft m Ft
200.6 m Ft 31%
209.7 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.999 M Ft
4 szoba
150 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 + 1 szoba
139 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház