City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 6 kép 1/9
266 250 000 Ft266.25 M Ft 1 393 979 Ft/m2
4 szoba
191 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 1215 m2
Fűtés: Geotermikus
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 633
Zankó Károly Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ENERGIATAKARÉKOS, LUXUS ikerház, eladó Budafokon!
Egy igazán energiatudatos és fenntartható épületgépészeti megoldásokkal és okosotthon vezérléssel ellátott ikerház épül az Ön egyedi igényeihez alkalmazkodva!
Kiváló minőségű referenciákkal rendelkező, megbízható kivitelező építi az Ön otthonát.
Hívjon és foglaljon időpontot a Projekt részletes bemutatására!

ÉPÜLET LEÍRÁSA:
Kétszintes épület.
Tájolás: K.
HELYISÉGEK:
Amerikai konyhás nappali 42 m2, tágas 17 m2 terasz kapcsolattal.
3 tágas hálószoba.
Konyhából kamra nyílik.
3 fürdőszoba.
2 gardrób helyiség.
Földszinten két terasz.
Emeleten két fedett terasz.
Garázs elektromos autótöltővel felszerelve, tároló kapcsolattal.
Nyitott kocsibeálló

TELEK MÉRETE: 1215 m2

KERT:
Elszeparál kertrész mérete kb. 500 m2.
Automata robot fűnyíró rendszer kiépítése,
automata öntözőrendszer, esővízgyűjtővel
és gyepesítés az árban.

MŰSZAKI ADATOK:
Fűtés/hűtés: A lakásban, mennyezet fűtés-hűtési rendszer kerül kialakításra helyiségenkénti szabályozással.
A fürdőszobák, elektromos-thermosztátos törölközőszárítós radiátorral szereltek.
Hőszivattyús berendezés 11 kW-os a gépházban padlón álló kombi hidrobox, melyben 180 l-es HMV tartály is található.
Szellőztetés: Hővisszanyerős szellőztető rendszerrel működik.
Napelem: Havi szaldó elszámolású napelem rendszer 12 kW napelem + 20 kWh akkupakk + autótöltő.
BWT vízlágyító rendszer kiépítése a vízkő elleni védelemért.
Árnyékolás: Beépített redőnytokok. Alumínium, távirányítós, motoros redőnyök antracit szürke színben szúnyoghálóval szerelve.
Kerítés kapu: kétszárnyú automata kapu.
Garázskapu: Kling 200 ipari szekcionált, CE minősített automata garázskapu.
Kaputelefon: Oda-vissza beszélő, videós rendszerű, a külső kapunál videós beengedő rendszerrel.

OKOSOTTHON:
Árnyékolástechnika okosotthon vezérléssel.
Riasztórendszer mobil okos applikációval.
Mennyezet fűtés-hűtési rendszer kerül kialakításra helyiségenkénti szabályozással és NGBS vezérléssel.

Ne feledje, az OTP Ingatlanpont kedvezményes pénzügyi konstrukciókkal áll ügyfelei rendelkezésére! VIP-szolgáltatást nyújtunk az OTP-hiteltermékek ügyintézésében.
Jogi és pénzügyi segítséget nyújtanak szakértőink, hogy az adásvétel folyamata gördülékeny legyen.
Részletes információkért hívjon bizalommal, akár hétvégén is!
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Referencia szám: M271075-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1394 e Ft
1438 e Ft 3%
1167 e Ft -19%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
266.25 M Ft m Ft
217.7 m Ft -22%
168.8 m Ft -58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XXII. kerület, Budatétény
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.99 M Ft
4 szoba
151 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

581.88 M Ft
9 szoba
416 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
206 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

139.96 M Ft
7 szoba
170 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 szoba
151 m²