Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet királyné útja 108-110, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Modern otthonok Zugló szívében! Az Erzsébet 108 lakópark korszerű építészeti megoldásokkal, barátságos megjelenéssel és világos életterekkel kínál lakásokat. Környezetbarát fűtési és hűtési rendszer, egyedi hőmennyiség mérők, kertkapcsolatos földszinti lakások, mélygarázs és tárolók állnak rendelkezésre.
Lakóparkunk 2 épületből álló épületegyüttes 5 lépcsőházzal, amely 3-5, valamint 6 emelettel rendelkezik. A két különálló épülethez külön bejáratú teremgarázs biztosítja a könnyebb és szabadabb forgalmat, ahol minden ügyfelünk opcionálisan választhat magának gépkocsibeállót különböző méretekben. A garázsszinteken továbbá külön bejáratú tárolók vásárlása is biztosított, szintén ügyfeleink egyedi igényeinek megfelelően. Gépkocsibeálló kizárólag lakással együtt vásárolható.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 03.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet királyné útja 108-110, 4. emelet