Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 5 kép 1/8
144 500 000 Ft144.5 M Ft 963 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Polonkai-Gyenes Kincső Csilla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ELADÓ PRÉMIUM MINŐSÉGŰ ÚJ ÉPÍTÉSŰ KÉTSZINTES IKERHÁZ A 18.ker kiváló részén a GANZKERTVÁROSBAN. Kiváló kialakítású 5 szobás, 150 m2-es alapterülettel, garázs az ingatlanban, telek mérete 400m2. OTTHON START HITEL ÉS CSOK PLUSZ IGÉNYELHETŐ 10%-os önerővel foglalható. Kialakítása földszinten : garázs 25,21m2, szoba, zuhanyzó+wc, kamra, konyha+étkező, nappali, tágas teraszemeleten: 3 szoba, fürdő+wc, házt helyiség, gardrób, közlekedőFűtést hőszivattyú biztosítja, padlófűtés mindenhol, napelem előkészítve. További riasztó kamera rendszer és elektromos redőny előkészítése lesz, elektromos garázskapu. Nappaliban inverteres klíma a vételár részét képezi. Műszaki paraméterek: teherhordó falak 30-as Porotherm téglából a válaszfalak 10-es téglából készülnek a külső szigetelés 15 cm. Választható: hideg és melegburkolat 6000 Ft/ m2 , beltéri ajtók 80.000 Ft / db, szaniterek 350.000 Ft -ig választhatók. Műszak tartalom kérhető a helyszínen, további referencia ingatlanok is megtekinthetők. Közelben: Iskola, Óvoda, Bölcsőde, BoltokKirályhágó utca, Halomi út és Üllői úthoz közel.Jöjjön el nézzük meg együtt az ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
963 e Ft
916 e Ft -5%
1157 e Ft 17%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
144.5 M Ft m Ft
130.7 m Ft -11%
165.7 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
136 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

147.5 M Ft
4 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

197 M Ft
5 szoba
207 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
134 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület